Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkára való jelentkezés után...

Munkára való jelentkezés után mennyi idő alatt jeleznek vissza, ha sikeres vagy-nem a jelentkezésem?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

A jelentkezők számától, és az erre szánt időtől függ.

Mindenhol más.

2021. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

covid óta ez is baromi lassú. Kaptam már 5 hónap után interjúra hívást. Most pl 2 olyan hely is van, ahol a jelentkezésemre küldtek pár kérdést (szakmai, de nincs jó meg rossz válasz), ennek is 3 hónapja már.


Covid előtt sokszor volt, hogy azon a héten, vagy már másnap jeleztek.

2021. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem kb. 2 hónap volt mire visszajeleztek, hogy nem engem választottak. :D

Vicces, mert ennyi idő alatt már sejtettem, hogy nem engem fognak, mivel kb. 1 hónap alatt lezárult az egész felvételi procedúra, nem hívtak még állásinterjúra sem.

De legalább korrektek voltak és jelezétk, hogy nem rám gondoltak.

2021. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez sztem angyon függ attól hogy milyen szakterületen. Nálunk átlagban oylan 1-2 hét. Pont most interjúztam just for fun, mert kíváncsi votlam miket kérdeznek, de nem akartam váltani. Régen még pár éve mikro munkát kerestem, volt 4 hely is ahová mentem interjúra. Az egyik vicces volt: Októberben mentem interjúzni, majd november végén közlik, hogy még tart a folyamat, várjak. Mondom oké, nekem mindegy, mert már november eleje óta dolgozok. Majd Január közepén szóltak, hogy na ha akarok mehetek kövi körre :DDD Nézek, hogy vicceltek vele? 3 hónap? 2-3 hét alatt találtam munkát, de gondolom ha 3 hónap múlva se lett volna a szakmámban akkor úgy votlak vele, hogy biztos olcsó pénzért is elvállalom, mert valami csak kellene.


Tehát attól is függ mire jelentkeztél.

2021. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Nem akarsz valtani, de masok elol elveszed az interju lehetoseget, akinek mondjuk nincs munkaja, just for fun?


Gratulalok.

2021. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

"Nem akarsz valtani, de masok elol elveszed az interju lehetoseget, akinek mondjuk nincs munkaja, just for fun?"


Nem veszem el, mert nem ezrével szoktak jelentkezni... Pont olyan szakmám van ahol hiány van a szakemberekből és ha valaki keres (és nem telejsen hozzá nem értő) akkor oylan 3 hét alatt felveszik valahova.

2021. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
És szakmán belül elég sokan mondják, hogy fél-egy évente nem árt elmenni interjúzni azért is, hogy megnézed hogy épp hol állsza a tudásoddal és ha válatani szeretnél majd későbbiekben akkor ne veszíts a rutinodból. A legtöbben általában ezen az állásponton vannak.
2021. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

6


Akkor is, ha csak 10 en jelentkeznek. Mas meg lehet ponz arra a melora szamitott, de a hulye fejed hivjak interjura helyette.


Grat

2021. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Akkor más szakmákbna meg nem divat az, hogy elmész interjúzni azért hogy felmérd a tudásodat. Nálunk egy telejesen megszokott jelenség. És nem, annyian nem szoktak jelentkezni, hogy elvedd mástól. Általában 2-3 napon belűl már hívnak is, hogy gyere.
2021. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"És nem, annyian nem szoktak jelentkezni, hogy elvedd mástól."


1 embertől is elveheted te nagyon okos....

2021. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!