Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkára való jelentkezés után...

Munkára való jelentkezés után mennyi idő alatt jeleznek vissza, ha sikeres vagy-nem a jelentkezésem?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 09:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"1 embertől is elveheted te nagyon okos...."


És megint mondom hogy ez nagyon szakma fuggő. A mi szakmánkban mindenkit behívnak interjúzni egy nagyobb cégnél, nem attól függ, hogy most 1 emberrel több jelentkezik vagy sem. Nagyon sokat interjúztatok én is és kb a HR-en annyi az egyetlen szűrő hogy mi vna az önéletrajzban. Nem az van hogy x ember jöhet csak, hanem hogy önéletrajz és HR-es beszélgetés alapjná megüti e a minimumot, akkor jöhet. Én egy HR utáni első körös interjún az emberek 30%-át utasítom vissza átlagban. És azért én még kedvesebb vagyok. Mivel ez még egy kb egy "előszűrő" telefonon, úgyhogy annyira nem nehéz. Ha valaki megüti a minimum elvárást akkor mehet is tovább. És ezért megint hangoztatom, hogy nagyon szakma függő az hogy "elveszed" valaki elől.


És te amúgy pl ha majd válatani akarnál, előtte hogyan gyakorolnál interjúkra? Nálunk mindenki megmondja, hogy menj el olyan helyekre ahova nem szeretnél alapból menni, hogy legyen újra tapasztalatod. Majd ez után olyanra ahova viszont mennél.

2021. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
És még hozzátenném, hogy hasonló méretű cégekhez intejrúztam mint mi és nálnuk 2020-ban 6-700 embert vett fel az egész cég. (oké, a mi területünk csak a cég fele) és 9000-10000 interjú volt. Azért nem igazán fogsz abból kitúrni egyet az interjú elől. Megint mondom, hogy nálnuk nem az van, hogy valakit azért nem hívunk, mert a másikat hívjuk.
2021. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy azon a héten kaptam visszajelzést és volt, hogy fél évvel a jelentkezésem után hívtak fel. Teljesen változó.
2021. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!