Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék itthonról végezhető...

Szeretnék itthonról végezhető munkát, ami hosszú távon stabil és megbízható. Tudtok ajánlani ilyet?

Figyelt kérdés
Minimum havi 220-230 ezer Ft (nettó) jövedelemre lenne szükségem. A jelenlegi állásomat ott szeretném hagyni, nagyon utálom már és belefáradtam... Nagyon köszönöm a segítségeteket előre is! :)

2021. jan. 4. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Azt javaslom, becsüld meg a munkahelyed, és örülj, hogy egyáltalán van. Így a COVID kellős közepén. Üdv: egy 7 hónapja munkanélküli pályakezdő logisztikus.
2021. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, lány vagy vagy fiú?
2021. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2021. febr. 24. 20:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ez így működne, mindenki ezt csinálná.
2021. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Telefonszolgáltató ügyfélszolgálat. 3-5 éven belül akár középvezető is lehetsz és választhatsz a félig bejárós / full home office között.


Credit Control Analyst, de az is tapasztalattal. Farmakovigilancia, Regulatory Affairs. De ezek általában diplomával és szakmai tapasztalattal betölthető állások.


Ha van félretett pénzed akár be is fektethetnéd, bár az szerintem rizikós, ha kis összegből (500k) akarsz havi szinten biztos megélhetést

2021. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!