Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek? hibáztam.

Mit tegyek? hibáztam.

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok akkor ha tudnátok, hogy hibáztatok valamit, egy engedélyező papírka nem készült ami ahhoz kell, hogy megkössek egy szerződést. És ezt alá kell írni x embernek a cégnél elvileg csak utána lehet szerződést kötni.

A szerződés kellett a cégnek szóval azzal nem csináltam rosszat(és alá is írták a cégvezetők) de engedélyező doksi nem készült el.

Nah most lapítsak mint az a bizonyos fűben? vagy mondjam el a főnökeimnek, hogy hibáztam. Amivel nagyban csökkene a respektem és tuti bonuszt sem kapnák. Ráadásul régebben is volt egy két apróbb hibám, mondjuke elég nagy is a káosz.

Az a baj időnként vannak nálunk ellenőrzések és van esélye, hogy kibukna.



2020. dec. 31. 21:50
 1/8 A kérdező kommentje:
jah nagy multi cég, ezeregy folyamattal.
2020. dec. 31. 21:50
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

ha lapítasz, akkor is ki fog derülni, hogy nincs engedélyező papír... persze ha te megkérted és máson csúszott el, akkor lehet áttolni rá a felelősséget.. részben.


Inkább elébe mennék a dolognak, talán gyorsan megoldják azt az engedélyező papírt, vagy tudnak rá más megoldást.


sumákságnak nagyobb ára lehet.

2020. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A meaculpázás nekem eddig mindig bevált.
2020. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolso: de nem értekelodtel le ezaltal nagyon fonokeid szemeben? vagy nem erezted hogy ez kellemetlen, hogy hibaztal. Volt par kisebb hibam is eddig. Egyebkent meg kicsit azt latom h vki teljesen leszarja barmekkorat vetkezik en meg es masok is kattogunk rajta...
2021. jan. 1. 03:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kellemetlen. De ha az ember hibázik, azt el kell ismerni. És a főnökök sem nagyon tudnak már vitatkozni vagy szidni azután, hogy bevallottad. És normális helyeken értékelik az őszinteséget.
2021. jan. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, de minél előbb kiderül annál jobb, minél tovább lapítasz annál kellemetlenebb titkolózás után szembesülni a hibával.

Én mindig azt mondom az embereimnek, hogy bárkivel előfordulhat hogy hibázik. De vállalja a következményeket, mielőbb javítsuk ki a hibát és keressünk megoldást, hogy máskor ne fordulhasson elő.


Jelen helyzetben mondjuk az elég meredek, hogy megfelelő jogosultság nélkül kötsz szerződést a cég nevében, még akkor is, ha alapvetően nem okoztál kárt.

2021. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jogosultsagom megvolt, csak a 21.ik engedelyezo papir nem lett kitoltve.

es a szerzodest se en irtam ala.

2021. jan. 1. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Valójában nincs jogosultságot. Különben nem kellene számtalan engedély meg jóváhagyás.

Arra azért készülj fel, hogy ekkora szervezetben biztos lesz valaki, akinek sérti majd az egóját, hogy "őt megkerülve" kötöttél üzletet. Mivel kár nem keletkezett belőle próbáld meg nem túlzottan a szívedre venni. Máskor meg betartani a folyamatokat


#6

2021. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!