Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személyszállítással foglalkozi...

Személyszállítással foglalkozik valaki és van felvétel?

Figyelt kérdés

#munka #felvétel #Szeélyszállítás
2020. dec. 4. 05:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha mást nem vagy hajlandó csinálni, mint egész nap a kocsiban ülni, de a BKV nem tetszik, akkor menj futárnak. Netpincér, Wolt, GLS, akármi. Itt megnézheted hogy mennyit keres egy tapasztalt (biciklis) futár KATA meg amortizáció előtt https://www.youtube.com/watch?v=noRoucc1Xvk Viszonylag egyértlemű, de futárkodni nem egy 2 tonnás kisbusszal érdemes, hanem egy olcsó, megbízható kisautóval.
2020. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom hanyadszor írom le,hogy a betegszállító állás betöltéséhez PAV I kell,nekem pedig csak PAV II van.

És egyáltalán nem fitymáltam le,csak Te gondolod így. Sajnálom, ha nem olvastad el figyelmesen több alkalommal is amit akkor válaszként írtam.

A kb.50-60 ezer forintos segélyből szerinted meg lehet élni? Tudom több mint a semmi,de egy állás sokkal jobb.

2020. dec. 5. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!