Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személyszállítással foglalkozi...

Személyszállítással foglalkozik valaki és van felvétel?

Figyelt kérdés

#munka #felvétel #Szeélyszállítás
2020. dec. 4. 05:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Van itthon pár hulladék kezelõ cég.Vagy ennyire mindegy hol van?
2020. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Felvétel milyen pozira? Sofőr, szerelő, takarító?

Személyszállító cégek vannak, pl. amelyek menetrendszerinti járatot visznek; BKV, Mávvolán, stb. Oda gondolom, van felvétel.

2020. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyébként mikróbuszos személyszállításra gondoltam Budapesten vagy környékén, ahol doldozókat kellene a munkahelyükre vagy máshova vinni.

Ilyen állást keresek! Köszönöm előre is!

2020. dec. 4. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bázz ezt jól benéztem.Szemétszállítást olvastam bots.
2020. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, ezt most hetente meg fogod kérdezni?

Eddig meg bírtam állni szó nélkül, most már. Ez nem álláskeresési oldal és az első - vagy mittudomén hányadik - kérdésednél alaposan ki lett vesézve,. hogy hol tudnál elhelyezkedni - de az Neked nem felet meg. Még álláshirdetéseket is belinkeltem Neked - ne "szivassál" itt minket feleslegesen.


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..

2020. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös hozzászóló!


Nem tudom miért zavar,ha valaki keresi a lehetőséget,hogy munkát találjon?

Menj a következő hozzászólásra vagy hagyd el az oldalt ha valami nem tetszik!

Troll hozászólásokat tartsd meg magadnak!

2020. dec. 4. 13:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Vegyük sorra:

1) Budapesten jó a tömegközlekedés, még európai viszonylatban is. Ha összehasonlítod vidéki városokkal vagy falvakkal, az utóbbiakban van ilyen szolgáltatásra szükség.

2) Budapest nagy. Nem logikus mikrobuszoztatni, amikor a sok kitérő miatt nem lenne gyorsabb, mint a tömegközlekedés. Akkor már jobban megéri venni egy bérletet 9500-ért a munkásnak. Azzal meg szabadidejében is tud utazni.

3) Ahol egy agglomerációs településre kell vinni a dolgozókat, ott vannak magán buszjáratok. Telenor, Samsung, GE, stb. De nem mikrobuszt küldenek a dolgozóért, hanem 60 fős távolsági buszokat menetrend szerint, forgalmas csomópontok és a telephely között.

4) Ha személyt akarsz szállítani, elmész mondjuk a BKV-hoz, néha még B kategóriával is van felvétel buszsofőr tanulónak. Most csak C-vel, de troli tanfolyamra lehet jelentkezni B-vel is.

2020. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es, ne fáradj, ezeket már elmondtuk neki itt is, de mint írtam, neki nem felel meg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Kérdező, először is nem troll vagyok (5-ös) ugyanis a másik kérdésednél komolyan vettelek még és normálisan válaszoltam is, másodszor pedig ez nem egy álláskereső oldal, hogy hetente kiírd: személyszállító állást keresek.

2020. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as Tudod milyen érzés elveszteni az állásod? Nem kívánom,de ha belekerülsz,akkor majd megtudod!

Egyébként az általad ajánlott állásokra jelentkeztem de mindeddig választ egyikre sem kaptam. Például a "híres" Profession.hu egy nagy nulla,mivel még mindig nem ismert pozíciót tüntet fel azokra az állásokra amire elküldtem a jelentkezésem,illetve új állásként küldi azt amit már megpáyáztam.Kérdezem,hogy is van ez? Ha annyira profik mint hírdetik,akkor hogy fordulhat elő ilyesmi? Magyarul,tesznek magas ívből arra,hogy találsz-e állást vagy sem.

Amit én napok óta átélek, azt senkinek nem kívánom! Nem tudom miből fogok megélni,van hitelem amit bár halaszthatok,de azzal nem oldok meg semmit.Hamarosan az utcára fogok kerülni én is ha nem tudok elhelyezkedni.

Ajánlották a Facebookon az otthon végezhető munkákat, aminek nagy része kamu,mert konkrétumoakat nem közölnek arról,hogy mi lenne pontosan.

Ha rákérdezel,akkor az a válasz,hogy privátba közlik majd veled. Mindenhol csak a pénzlehúzásról szól egy ilyen ajánlat vagy egy burkolt MLM munkáról.

2020. dec. 5. 05:27
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem tudom miből fogok megélni,..."


Először is ajánlottuk a betegszállító állást is, de azt pár hete még "lenézted", hogy nem olyant keresel. Majd szép lassan rájössz, hogy az ember válsághelyzetben nem nagyon válogathat. Face otthon végehető munka? Ne viccelj már, csak a naivak esnek bele ilyen csapdába - szinte mind MLM-es.

Arról nem beszélve, hogy ha bejelentett állásod volt, akkor 3 hónapig - elvileg - kapod a munkanélkülit, az idő alatt ráérsz bőven keresgélni.

2020. dec. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!