Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lehet ilyen helyzetben a...

Mi lehet ilyen helyzetben a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja felmondtam a jelenlegi munkahelyemen (multi), ahol épp a két hónapos felmondási időmet töltöm. Tudni kell a mostani állásomról, hogy elvárás a túlóra (fix összeget kapok, mint pótlék hónap végén), enélkül nem is tarthatóak a szoros határidők. Pont emiatt is mondtam fel, már nem tudom csinálni ezeket a 60+ munkaórás heteket, azonban ezt felmondási időben is elvárják, pedig igyekezetem nekik jelezni, hogy ne számítsanak többre tőlem mint napi 10 óra munka. Folyamatosak a napi konfliktusok emiatt, számon kérnek, mint egy kisgyereket, hogy mivel haladtam a mai napon ez miért nincs kész stb.. Az a baj, hogy nem tudom teljesen ezt elengedni, és eléggé stresszes vagyok miatta.


Két lehetőség között vacilálok: Elmennék táppénzre két hétre, utána már kb. csak 1 hetet kellene dolgoznom, a megmaradt szabijaimat remélhetőleg kivehetném (remélem). A másik, hogy nagy reményekkel megkérném a munkáltatóm, hogy engedje el maradék felmondási időt.


Illetve van még az az opció, hogy maradok és megy minden ugyanúgy mint eddig, veszekedésekkel, személyeskedésekkel (az ő részükről), a végén pedig nagy haragban elválással. :D



2020. nov. 20. 23:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
3-as, én biztos nem pontoztalak le. Azzal, hogy nem könnyű munkát találni, nem értek egyet. Linkedinen ezrével látom az álláshirdetéseket, ha valaki dolgozni akar, talál munkát Magyaroszágon, akár vidéken is.
2020. nov. 22. 13:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Igaz volt ez egy évvel ezelőttig kb. 98%-ban...
2020. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!