Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez jó lehetőségnek számít?

Ez jó lehetőségnek számít?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lenne lehetőségem Hosekeeperként Németországban dolgozni, minimum 6 hónapos szerződéssel. Dolgoztam már az USA-ban tavaly nyáron 3 honapot ebben a munkakörben és nagyon szerettem. A szállásom biztosítva lenne, csak ételre kell költenem. Napi 8 óra munka, heti 6 nap, ha jól tudom. Havi 1000-1200 euró fizetés, amiből 850-1000 eurót talán félre is tudnék tenni. Mit gondoltok? Nem igazán tudom a béreket manapság külföldön, ezért nemtudom, hogy mennyire számít kevésnek, vagy soknak. Kiutazás, ügyintézés ingyenes, megbízható cégről van szó.Hasznosítható szakmám nem igazán van, angolt középfokon beszélek. Lenne más, jobb lehetőségem szerintetek? Jövő nyáron kezdenék, remélhetőleg a vírussal is kezdenek valamit addig. Köszönöm szépen!

2020. nov. 11. 23:31
 1/4 anonim válasza:
100%

Hát, annyira nem tűnik jónak, de ha szereted és nem annyira nehéz, akkor bevállalható.


Csak összevetésként: Én Dániában dolgoztam egy farmon, havi 100k-t vontak le a szálásra és igy kaptam kézhez 600k-t. Ez heti 5*7 óra, plusz minden második hétvégén is dolgozni kellett, de az csak 2-3 óra volt naponta.

ja kis korrekció, most már lassan 50 forint a korona, szal mai árfolyamon nézve 750k lenne a kézhez kapott összeg, ugyanis kereken 15k korona volt a fix fizetésem. havi 50k-ból simán kihozod a kaját, úgy hogy tök normálisan kajálsz, nem spórolsz, de nem is vezsel hülyeségeket drágán.

2020. nov. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem jó annyira
2020. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lóphasz pénz heti 48 óráért. De ha megtanulsz mellette felsőfokon németül, akkor megéri kimenni egy fél évre.
2020. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék a későbbiekben hajón is dolgozni, ott meg jó ha van egy alap német nyelvtudás és tapasztalat ezen a téren. Ezért gondolkodtam hasonlón. S mondjuk egy fél év alatt 6-7 ezer eurót félre tudok rakni. De mindenképp várom a további válaszokat. Ha lenne esetleg más lehetőségem, vannak tipjeitek szivesen várom őket :D
2020. nov. 12. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!