Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én gondolom azt hogy...

Csak én gondolom azt hogy manapság a legtöbb területen nagyon nehéz beindítani egy karriert, mert még ott is tapasztalatot kérnek, ahol nagy a munkaerőhiány?

Figyelt kérdés

Tehát tapasztalat nélkül nehéz munkát találni, szinte bármilyen területen...

Elég paradox a helyzet.


Nektek mi ezzel kapcsolatban a tapasztalatotok?

Ti is ezt látjátok?


2020. okt. 20. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
én nem így látom
2020. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Befutott karrierrel magam mögött mondom, hogy ez teljesen így van. Egy gazdasági recesszióban sokkal nehezebb dolga van egy pályakezdőnek, nagyon sajnálom őket. Ettől függetlenül nem szabad csüggedni, hanem folyamatosan próbálkozni és csinálni.


Én 2013-ban kezdtem a karrierem, gyakornokként, és 2015-től vagyok teljes munkaidős állásban pont abban az évben kezdett kilőni a munkaerőpiac, nagyon jó lehetőségek voltak az elmúlt 5 évben, aki akart, az nagyon nagyokat tudott előrelépni. Most nem ez a helyzet, sokkal többet kell kínlódni sajnos..

2020. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy a fizetések vannak a béka feneke alatt. Budapesten nem ritka a 200e alatti fizu, annyiból meg pesten max akkor tudsz megélni, ha van egzisztenciád. Munkaerő hiány nincs, csak nem akarnak fizetni, a képzett munkaerő is elvárás lenne, azt meg annyiért nem kapnak, amennyiért sok munkáltató elképzeli.
2020. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!