Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jo fizunak szamit ennyi...

Jo fizunak szamit ennyi idosen ilyen feltetelekkel?

Figyelt kérdés
Szerintetek relatíve friss diplomaval, 22 evesen 3 ev relevans munkatapsztalattal ( diakkent 2 es fel ev) juttatasokkal egyutt a netto 250 jo fizunak szamit? Penzugyi terulet, Bp.-n egy multinal.

2020. júl. 14. 10:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy te nem érted amit olvasol.:D Nem írtam sehol, hogy 45 éves 3 műszakban dolgozó keres meg ennél többet. Egy 20 éves pár év gyári tapasztalattal az Audinál megkeres többet, nem kell neki 45 évesnek lennie.:) Aki 45 éves az már az Audinál is eléri a nettó 350-400 ezres fizetést az meg már hajaj nagyon messze van tőled. Én 32 évesen 8 év gyári tapasztalattal, érettségivel 3 műszakban havi 2 nap túlórával úgy hazaviszem a nettó 450-500 ezres fizetéseket, mint a szél és még el sem fáradok teljesen. A pontos összeg függ nyilván a bevállalt napoktól és a cég által kínált prémiumtól, de eddig még nettó 420-nál sosem vittem haza kevesebbet az 1 évem alatt.
2020. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Kell a bérpapírom másolata bástya? Attól, hogy te szarul keresel nem kell mindenkinek (első voltam)
2020. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Kuldheted, de ugy kuldd, hogy oda teszel melle egy cetlit es rairod, hogy “gyakorira” :)


Itt tenyleg mindenki fel milliot keres rogton, csak tudnam miert ekkora a relativ szegenyseg az orszagban ha egy videki varosban gepkezelokent annyit lehet keresni mint egy piacvezeto multi penzugyi menedzsere. Meg utolsó eves egyetemistakent egyetemi tanarokat megszegyenito fizetest lehet kapni. Amugy volt egy ilyen kollegam, azt mondta o 300 ezret keres suli mellett. Nos ez valos volt, de konkretan az irodahazban aludt annyit dolgozott. Sok frusztralt idejar hazudni. :D


Amugy utolag torolnem is kerdest ha lehetne, mert utolag megtalaltam a fizetesek.hu oldalat, ahol megkaptam, hogy ezekkel a feltetelekkel picivel atlagon felulinek szamit a keresetem, szoval innentol kezdve szamomra irrelevans.


A korrekt valaszokat es szavazatokat igazan koszonom.

2020. júl. 14. 20:48
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy ez a 450ezres gyárimunkás troll minden hasonló kérdéshez oda büfög. Szerintem csak direkt provokációból csinálja.
2020. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
sajnos nem annyira ismerem ezt a topikot, naivan azt hittem megeri kitenni a kerdest.
2020. júl. 14. 20:52
 16/24 anonim ***** válasza:
A 450 ezer nettós tuti kamu. Nálunk 280 nettó körül keresnek a gépkezelők 3 szombattal. Műszakvezetők nettó 360 szintén 3 szombattal. Megyeszékhely bár igaz nem autó gyár. És ez a környéken elég jónak számít.
2020. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Tehát azért, mert nálatok alacsonyak a bérek máshol nem is lehet több, tehát kamu. Érdekes.
2020. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A nagy bérpapírt még mindig nem láttuk, csak a szád jár. De van egy olyan érzésem hogy nem is fogjuk...
2020. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Bérkommentelő válasza:
64%
Érdekes nézni itt az embereket, ahogy kiakadnak(irigyek?) ezeken a fizetéseken, én most kezdtem br. 450+40cafi-val frissdiplomásként BP-en egy pénzügyi multi-nál én is 22 vagyok de nem gondolom, hogy kiemelkedő lenne a fizetésem lenne, kezdésnek elmegy.
2020. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
18: Munkáltatói igazolást esetleg ne mutassak még fel a bérlap mellé?
2020. júl. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!