Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jo fizunak szamit ennyi...

Jo fizunak szamit ennyi idosen ilyen feltetelekkel?

Figyelt kérdés
Szerintetek relatíve friss diplomaval, 22 evesen 3 ev relevans munkatapsztalattal ( diakkent 2 es fel ev) juttatasokkal egyutt a netto 250 jo fizunak szamit? Penzugyi terulet, Bp.-n egy multinal.

2020. júl. 14. 10:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tutikamu
29 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Esetleg aki “nemmel” szavaz es van kedve mondana egy realis fizetest mennyit gondolnak korrektnek? Lenyeges, hogy a 250 mint irtam netto, ennek 350+ cafeteria a bruttoja.
2020. júl. 14. 10:54
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a korunkhoz képest jó... én utolsó éves vagyok BSc br 480-at kapok (bank) 23/F
2020. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Tekintve hogy sima egyszerű betanított munkásként vidéken is nem egy elérhetetlen fizetés a 200 nettó, így diplomás pozícióra a 250 szerintem elég gyatra.
2020. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

Én diplomásként, 3 év munkaviszonnyal nagyon tudnék örülni nettó 250-nek, sőt még annak is ha legalább a 200 meglenne minden hónapban.

Kérdező: ez az oldal nem mérvadó, itt mindenki milliókat keres havonta, mindenki a legjobb a szakmájában, mindenki mernökinformatikusszupermanmészároslőrinc, mindenki 10 évesen már egyetemre jart és a 80. diplomáját csinálja...

Szóval megnyugodhatsz a 250 tökeletes fizetés nem csak kezfőként!

2020. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%

@12:24


Nem keresed milliókat, nincs diplomám, programozó se vagyok, 150ezer Ft nettó a fizetésem, de 250ezer diplomás pozícióban szerintem tré.

2020. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kicsit az jon le sokan eltekintenek attol a tenytol, hogy ez palaykezdo fizu. Fel eve dolgozok foallasba. Azert nem ugyanaz a kategoria ha valaki diplomas es 10 ev utan keres 250-et, vagy palyakezdokent. De ettol fuggetlenul koszonom az eddigi valaszokat, szavazatokat.
2020. júl. 14. 13:13
 7/24 anonim ***** válasza:
10%
Én gépkezelőként keresek meg egy vidéki gyárban érettségivel nett átlag nettó 450 ezret havonta. Ehhez képest elég karcsú a diplomás fizud.
2020. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Uristen persze...brutto 700k gepkezelokent, raadasul videken, nem tudom kinek akarod produkalni magad egy anonim oldalon. Bar az utolso eves egyetemista hozzaszolo br. 480 fizetese se gyenge, ha ilyen vilag lenne itthon kicsit mas lenne az eletszinvonal, csak tudnam kit szeretnenek hulyenek nezni. :)
2020. júl. 14. 17:06
 9/24 anonim ***** válasza:
11%
Mi persze? Azt gondolod, hogy ezzel a nettó 250 eres fizetéseddel kimagaslóan keresel? Nézd meg milyen válaszokat adtak a szavazásodra! Ezt a pénzt egy átlag Audis dolgozó Győrben akinek érettségin kívül semmije nincs is lekörözi még pótlékok nélkül is.
2020. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hmm..lehet lekorozi, de legalabb en ertem amit olvasok. En nem irtam, hogy kimagaslo, ha nem tunt volna fel, erre iranyul a kerdesem, el is fogadtam a velemenyeket, elottem van meg par ev az eletben, lesz ez tobb is. Arra reflektaltam, hogy nehanyan, koztuk jo magad is ide jossz nagyot mondani, hulyenek nezve az embereket, mar amennyire ez egy anonim oldalon lehetséges. Azert egy ketkezi minimalis kepzettseggel rendelkezot, aki keres 250-et 45 evesen 3 muszakba, ne hasonlitsunk mar egy hasonlo fizetessel rendelkezo szellemi munkat vegzo palyakezdo berehez. Eleg sok tenyezot leirtam magamrol is, ha 35 lennek es ennyit keresnek inkabb fel se teszem a kerdest, hanem megyek es elgondolkodom hol baxtam el az eletem.
2020. júl. 14. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!