Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfelejtettem megkérdezni az...

Elfelejtettem megkérdezni az interjún, h fizetnek-e?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy interjún, ahol felvettek, de utána jöttem rá, hogy nem beszéltünk bérezésről. Szakmai gyakorlatra jelentkeztem. Tudtommal nincs a világon ingyen munka, eddig mindenhol a munkáltatók említették meg, ezért elfeledkeztem róla erről beszélni. Szerintetek most hogyan tudhatom meg? Csak a recepció/HR-nek van meg a száma.

2020. jún. 24. 15:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hívd fel őket, hogy voltál interjún fel is vettek, de még lenne egy kérdésed kapcsolják azt akivel beszéltél.
2020. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én a nagy-nagy főnökkel beszéltem. Viszont hátha HR is tudni fogja a szitut.
2020. jún. 24. 15:56
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a HR-t, hogy mikor várhatod az ajánlatot. Értelem szerűen abban benne kell lennie a bérnek.


Nem gyakori, de én már dolgoztam úgy (multinak), hogy az interjún nem is beszéltünk bérről (csak a beadott jelentkezésen volt bérigény), később mikor jelezték, hogy felvennének akkor küldtek ajánlatot amiben szerepelt az általuk ajánlott bér (és akkor kezdtünk el alkudozni, de ez már más tészta).

2020. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
4%
Szakmai gyakorlaton alal, hogy nem fizetnek
2020. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Mi van? Sosem fizetünk a gyakornoknak, miért is fizetnénk?

Így is ölik egymást a helyekért.

2020. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Első cégemnél gyakornokként kezdtem és bizony fizettek, teljes állást.

Most is van (egy másik cégnél) gyakornokunk, neki is fizetünk.


Marhaság, hogy a gyakornoknak nem fizetnek, mi több, az MT nem is engedi, hogy ingyen dolgozzon a gyakornok.

2020. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

6.-nak.


MT??? Kit érdekel! Ha valakinek nem tetszik semmi gond! Akkor nem fogadunk több gyakornokot és...lehet menni Ausztriába, mert ott van legközelebb ilyen cég.

2020. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Eh, fain kis cég lehet aki spúr egy gyakornoknak adni egy minimálbért 4 órára.
2020. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Két jó nevű cégnél voltam gyakornok ami már csak a neve miatt is hasznos, hogy be lehet írni önéletrajzomba. Mégse kellett ingyen dolgozni egyik helyen sem! Minimálbér illetve másik helyen bruttó 300 volt (ami mai real értéken inkább 400nak felel meg)
2020. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hétnél hosszabb gyakornokoskodásért kell fizetni.
2020. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!