Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esti gimnázium mellett munka,...

Esti gimnázium mellett munka, teljes munkaidőben?

Figyelt kérdés

Szeptembertől esti gimibe járnék (heti 2 nap, délután kb. 15 órától), de szeretnék valamilyen szinten önfenntartó lenni, így gondolkoztam hogy már most jelentkeznék valahova munkára (eddig is keresgéltem, nem sok sikerrel), perpillanat a Tesco tűnik a legesélyesebbnek, sajnos itt sincs Kánaán, ami a választékot illeti.

Vajon a munkaadó (tekintsük akkor Tesco-nak) mennyire rugalmas e tekintetben? Nem jelenthet problémát, hogy én még tanulni is óhajtok bizonyos napokon és úgy osztanak be?

Aki ilyen tervekkel rendelkezik, vagy hasonlóképpen szerezte meg érettségijét, mit tud róla mondani? Nagyon merész próbálkozás, vagy minden csak akarat kérdése bármennyire is nagy a kihívás?


2010. júl. 28. 03:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem melyik gimibe?


Hasonló cipőben járok én is.

2010. júl. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%
Én most a nyáron a tescoban dolgozom diákként. Egy diákszervezeten keresztül jelentkeztem, így könnyebb és egyszerűbb. Nagyon rugalmas, én mondom meg, hogy mikor akarok dolgozni, igaz, nem minden napra hívnak be. kb. 2-3 naponta megyek. 3 műszak közül tudok választani: 06-14;14-22;22-06 óráig. az éjszakai műszakon többet fizetnek. Remélem, tudtam segíteni.
2010. júl. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm a Tescoban dolgozik,és esti iskolába járt. Megoldható a beosztás megbeszélése. És néha a kollégákkal is lehet cserélni műszakot.
2010. júl. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani. Már az interjún rá kell erre kérdezni, hogy mi a helyzet ezekkel a dolgokkal.

Én egyetem mellett dolgozom, abból teljesen öneltartó vagyok (na jó, többnyire :) ).

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha munka után megyek suliba, akkor már nem fog úgy az agyam, ezért szerintem te kérj olyan beosztást, ahol heti 4-5 nap dolgozol délután, és amelyik nap nem dolgozol, akkor mész suliba. Így ugyanis az anyag nagy része már ott megragad és kevesebbet kell otthon tanulnod (ami megint csak nem egyszerű dolog munka mellett...)

2010. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, utolsó válaszolótól idéznék:

"kérj olyan beosztást, ahol heti 4-5 nap dolgozol délután, és amelyik nap nem dolgozol, akkor mész suliba"

Ez 8 órás munkaidőbe is megoldható? Illetve ha jól sejtem, akkor a hétvégét is be kéne áldozni (ha délutános szeretnék lenni)?

Gondolkoztam azon hogy amikor nincs suli csak munka, délután lenne idő tanulni. Ezért remélem hogy már augusztusba sikerül elkezdeni, hogy szokjam a 8 órákat. :)

És a hétvége is ott lenne mint tanuló idő, egyszer-egyszer pihenéssel fűszerezve.

Még kisebb káosz van ezzel kapcsolatban a fejemben, ha valamit rosszul látok javítsatok ki. :)

2010. júl. 28. 11:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem diákszövetkezetben gondolkoztam, ha jól tudom ők nem is igazán preferálják az estiseket.
2010. júl. 28. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!