Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire fog hatni ez a...

Mennyire fog hatni ez a válság az építőiparra?

Figyelt kérdés

Főleg a kis fusis vállalkozókra, akik lakásfelújításokból élnek. Ugye az elmúlt pár évben minden jöttment vállalkozó lett, rengeteg szakma nagyon felhígult, trehány munkát végzők száma rendesen megnőtt.

Én is ilyen körökben dolgoztam, válságon kívüli problémák miatt abbahagytam, brutális milyen c.gány munkát végeznek a "mesterek", horror árakon.



2020. ápr. 14. 08:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Befagyott az ingatlanpiac, emberek százezrei veszítették el munkahelyüket, szerinted ilyen időkben hányan állnak neki lakásfelújításnak?"


Pala, nincs 1 hete, hogy eladtuk az egyik ingatlanunkat. Az ingatlanos azt mondta, hogy igen belendült most nekik (ne kérdezd miért), pedzegettük, hogy eladjuk a mostanit is 2018-ba 5 milláért vettük... Semmit nem költöttünk rá csak ablakokat cseréltünk és mondta a srác, hogy igen keresik most a házakat (nálunk legalábbis) hirdessük meg 12 milláért. Nem tudom el-e vinnék, de ha csak 10 millát adnának érte is lecummantanám magam. Egyébként ezen felül építőiparba értékesítek gépet. Most a hosszú hétvége előtt is volt rendelésem. Alatta nem, tegnap viszont megint elkezdtek rendelni. Szerintem egyenlőre az építőipar örök és elpusztíthatatlan. :D

2020. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!