Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok a női informatik...

Mit gondoltok a női informatikusokról? (programozó)

Figyelt kérdés

Programozó informatikus szeretnék lenni, de tudom hogy ez inkább férfi szakma.

16/L



2020. ápr. 13. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Inkább férfi, de nincsenek kizárva a nők. Ha ez akarsz lenni, legyél!
2020. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Remélem nincs különösebb vélemény, mert én is az vagyok! :)
2020. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Semmi rosszat. Nálunk egy férfi és egy nő van. Igaz utóbbi dolgozik évtizedek óta a cégnél, míg előbbi csak kb. 2 éve, így teljesen más szint. De a nő olyan szinten vágja a témát, és olyan módon tud belenyúlni az ERP rendszerbe, hogy néha még az állunk is leesik. Szóval egyáltalán nem nem függő a dolog
2020. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Sokat ismerek, ügyesek, okosak, tisztelik őket. De sokszor nehezebben érvényesülnek, mert a pasik hajlamosak elnyomni őket.
2020. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Semmi mást mintha könyvelő lenne pl.

Arra gondolsz,hogy elítélnének,hogy ,,pasis" szakmát választottál?

Ne félj ettől,ha az szeretnél lenni csak nyugodtan.

2020. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

nem, nem férfi szakma

legyél nyugodtan programozó! :)

2020. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
nem férfiszakma!
2020. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Én azt tapasztaltam, hogy a hölgyek másképp közelítik meg a problémákat mint a férfiak és ez igaz az informatikai problémákra is. Ez nem baj, csak oda kell figyelni és mindent jól átbeszélni, hogy ne legyen félreértés.

Erre neked is figyelned kell majd, mert ami neked egyértelmű azt lehet hogy a többiek másként csinálnák.

De megfelelő kommunikációval megoldható. Ahol komolyan veszik a munkát ott alap.

2020. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Senkit nem érdekel a nemed az informatikában, lehetsz a 67-ból bármelyik nem tagja!

Sőt adott nem ellenére kinézhetsz többi 66-ból bármelyiknek, nem befolyásolja a képességeidet.


Szerintem a kőműves szakma az amiben inkább férfit bíznék meg, de ott is csak a jogszabályok miatt pl. nem emelhetnek adott kg felett, csak ha 2-en fogják meg, 2 kőművest meg nem akarok fizetni 1 vödör megmozdításáért, vagy 1db tégla!!!!! miatt.


Külföldön pl. vannak külön csak női kivitelezők, mindez a nemek közötti egyenlőség nevében, nem alkalmaznak férfit!

(Ez már magában rasszizmus, de nem értik miért!)

Árban 3,5-4-er magasabb árban dolgoznak, mivel nem emelhetnek 2-er annyian dolgoznak és 40%-al magasabb óradíjban (ez is az egyenjogúság nevében), illetve a nagyobb létszám miatt több csapatvezetővel is dolgoznak.

2020. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Hajrá.
2020. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!