Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki tőzsdézésbő...

Van itt olyan, aki tőzsdézésből, tippmixből él? Vagy más ehhez hasonló tevékenységből?

Figyelt kérdés
Hogy csináljátok? Jól kerestek? Én is hasonlóban gondolkodtam ,19 éves vagyok de biztos rögös az út a sikerig és lehet nem is sikerül
2010. júl. 20. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
van egy netes ismerősöm, aki tippmixből és más nyereményjátékokból él nagyrészt, DE ehhez érteni kell és befektetni, sportújságok, sportcsatornák, netes oldalak, statisztikák, napi 5-6 órája minimum elmegy ezekkel
2010. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
37%

Niké(szlovákiai sportfogadó iroda) és poker(Pokerstars) tartom el a családot télen amikor a muterék nem dolgoznak

olyan 800€-1500€ közt keresek

15F

2010. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én tippmixelni szoktam, nemzeti sportot veszem rendszeresen, nézem eredményeket, van hogy eltalálok meglepetéseket de összeségében nyertem két év alatt 80 ezer forint körül. Legtöbbször 200as tétben játszom. Legnagyobb nyereményem 47ezer volt. Utolsó és hogy csinálod?:D

Nem árt szerintem senkinek a pénz:) IRhatsz akár privátot is

2010. júl. 20. 14:34
 4/9 anonim válasza:
A Nikéről már én is hallottam, és ki is akarom majd próbálni. Egyébként 15 évesen engedik Neked, hogy játsszál?
2010. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
35%

15 évesen engedik sőt 7 éves koromban kezdtem


Elárulom ,hogy szoktam


5;10;11 vagy 18 meccset szoktam tenni


5 meccses verzio:

2 meccs lő gól valamilyen csapat

3 meccs megérzés


10 meccses verzio:

10 meccs topcsapatokra

ezt figyelni kell heteken keresztül és tudni mikor fog mindegyik jo csapat nyerni


11meccses:

11 döntetlen csak a Nikénél itt nem kell mindnek bejönnie


18 meccs:

18 csapatot kiválasztok akik rúgnak gólt

ezt szétírásba 10 Tuti

és 5/8-as kombi



5€ teszek mindig ha érdekelnek a tippjeim írj privit most kezdődnek a bajnokságok

2010. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Poker pedig nagyon könnyű

Mindennap játszok egy Headsupot és kész

2010. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tőzsde? Ha tudnátok milyen egyszerű röhögnétek:D könnyebb SOKKAL mint a sportfogadás:)
2012. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen ismerőseim, viszont ez kívülről lehet, hogy könnyűnek tűnik, de ez mögött sok éves tapasztalat áll és képben kell lenni minden csapattal, játékossal, körülménnyel, több óra munka ez naponta, d megéri, igaz 100% os tippeket senki nem tud adni, de 70-90% jön nekik és így akár több száz ezret is keresnek havonta.
2013. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nike1126 válasza:
Ha a Nikén kitöltöttem a szelvényt, amit fel szeretnék adni, hogy tudom kifizetni? Nem találok semmilyen utalós bejegyzést
2015. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!