Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen cégeket, munkaerőközvet...

Milyen cégeket, munkaerőközvetítőket, -kölcsönzőket vagy fejvadász cégeket ismertek Magyarországon, ahová kellhet az angol, német?

Figyelt kérdés
Ausztriában tanultam egyetemen gazdaságot, HR specializációval. Itt recruternek meg HR-esnek csak az mehet, aki főiskolán végzett. Ez a pozíció itt nagyon meg van becsülve, a kisebb cégeknek is van HR részlege, szóval itt a munkapiac hemzseg a HR-es munkáktól. Mivel haza kell költöznöm, néztem az állásokat és meglepődtem, hogy otthon sok helyen egyetemet sem várnak el és nagyon kevés a HR-es pozíció. Tudnátok esetleg pár tippet mondani, hogy melyik cégekhez tudnám beadni a jelentkezésem? Nem akarom elveszíteni a nyelvtudásom, szóval olyan pozíciót keresek, ahol kell az angol és a német nyelv is. Vagy lehet rossz helyen keresem a neten? Én csak a profession.hu-t ismerem. Tapasztalatom van, fejvadaszkent. Ausztriában felsovezetőket kerestem cégeknek. Nem ismerem ki magam a magyar munkapiacon, örülnék ha kaphatnék pár tippet.

2019. aug. 23. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Cpl
2019. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet
2019. aug. 23. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!