Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi volt életed első munkája,...

Mi volt életed első munkája, munkahelye?

Figyelt kérdés
Mi volt az életed első munkája, és mi volt életed első állandó munkája? Fizikai munka volt vagy szellemi? Mennyi a próbaidő ideális esetben egy munkahelyen? Milyen érzések voltak benned amikor életedben először volt munkád? Többnek tartottad magad, a környezetedben élők jobban megbecsültek téged, jobban felnéztek rád azért mert lett munkád? Hány állásinterjún voltál mire végre kaptál munkát? Mennyire szoktál izgulni az állásinterjú előtt? Fekete alsóba és fehér felsőbe menni egy állásinterjúra mennyire megnyerő? Mit érdemes magunkkal vinni egy állásinterjúra?
2010. jún. 23. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A legelső "munkámat" 12 éves koromban kaptam. A kontroll szalagokat kellett rendszereznem (azok a pénztárgép szalagok, amin az összes vásárló nyugtája szerepel) a Dunkin Donuts központjában, dátum szerint. Pepecs munka volt, de ehettünk fánkot az osztálytársnőmmel, és egész nap beszélgethettünk... :) Az első fizetésemből perzsa macskát vettem, és egy Green Day kazettát. :)


Az első igazi munkám eladói állás volt a Westendben, füstölőket, illóolajokat, mécseseket árultam egy kinti standon. A főnököm egy szemétláda volt, le is nyúlta az utolsó havi pénzemet. (2 hónap múlva csődbe ment, elátkoztam... :))


Aztán sokáig vendéglátóztam, bár a szakmám szociális gondozó, de így többet kerestem. Most itthon babázok, de nem adtam fel az álmom, hogy egyetemre (pszichológia) menjek. A második babámmal bele is fogok vágni.

2010. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
diákmunka: tesco árufeltöltő :S fizikai. rendszeres még nem volt, most fejezem be a sulit.
2010. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első munkám amiért pénzt is kaptam, az 8 évesen volt.

Színházat és cirkuszt csináltunk a garázsba és fejenként 2 Ftot szedtünk belépőnek (1983). Rendesek voltak a szomszédok meg a szülők, mert szépen jöttek, de a haszon elmaradt a várttól.

2010. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!