Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Finnországban veszek egy...

Ha Finnországban veszek egy lakást és van ottani munkahelyem, akkor ki tudok jönni az ottani havi fizetésből?

Figyelt kérdés
Terveim között szerepel, hogy kiköltöznék, természetesen elsajátítanám a nyelvet előtte. Elsősorban Finnországban élők válaszát várom.

2018. aug. 23. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt, hogy aki Finnországban tud lakást venni hitel nélkül (mert hitelt jó darabig úgysem adnak ) akkor az tud boldogulni. Mondjuk abból a pénzből amiből Finnországban kifizet egy lakást, Magyarországon simán beindít egy jól jövedelmező vállalkozást vagy vehet akár 2-3 lakást is.

(éltem Finnországban tudom milyen árak vannak)

2018. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Na kedves első várom az ötleteket a jól jövedelmező vállalkozásra? :DD


Engedjük már el ezt a vállalkozzunk itthon szart,mert életképtelen.


Kedves Kérdező!


Egyenlőre elég ha kiköltözöl és munkát vállalsz.

Ehhez kell tőke,mert itthonról munkát keresni lehetetlen.

Természetesen lakhatás gyanánt egy albérlet fog szolgálni.


És idővel,akár évekkel későbbi kint tartózkodás után szóba jöhet a lakásvásárlás.

Persze ha van itthon lakásod és autód amit eladsz és úgy költözöl ki,akkor nagyobb előnnyel indulsz.


De túlságosan ne is ringasd magad álmokba.

2018. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4 lakás amit itthon veszek az ottani helyett hoz havi 400 ezret és napi órát se kell dolgozni érte.
2018. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Plusz 15-40%-ot nő évente az áruk.
2018. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyit nem árultam el, hogy jelenleg Ausztriában dolgozom, szezonmunkázok 3 éve. Łakásra gyűjtök. De állandó jelleggel nem tudnék itt élni.
2018. aug. 23. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát igen, valahogy mindig a legfontosabb dolgokat nem árulják el a kérdezők :)
2018. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En Finnorszagban elek. Itt nagyon dragak a lakasok, bar attol fugg hol veszed, Helszinki a legdragabb. Ha talalsz munkat, sajat lakas nelkul is vigan megelsz, szoval nem igazan ertem a kerdesed. Viszont, ha szeretnel tolem kerdezhetsz.
2018. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Viszont az erdekelne, hogy Ausztriaban miert nem tudnad hosszabb tavon elkepzelni? Puszta kivancsisagbol.
2018. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!