Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektetnétek, mire költené...

Mibe fektetnétek, mire költenétek 2,7 Mrd forintot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ja és vennék egy lottószelvényt is :)
2010. jún. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 General ***** válasza:
Én a vállalkozási ötleteimet valósítanám meg. Nem osztogatnék senkinek, hanem (a ne ételt adj, hanem tanítsd meg veadászni alapon) munkahelyeket hoznék létre vidéken, vagy családi foglalkoztatással. (részmunkaidő, stb.)
2010. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Legalább két vállalkozást építenék fel, társulnék még vagy kettőbe, hogy fialtassam a pénzemet és sok-sok munkahelyet tudjak teremteni.

Elköltöznék valahova a hegyekbe.

Nem bio, hanem házi gazdálkodást csinálnék (farm), és egyezkednék a hazai gazdákkal a társulásokról.

Nem osztogatnék senkinek semmit. Alapítványt csinálnék és úgy osztanám.

A családomnak is névtelenül rendezném a gondjait, nem mondanám meg senkinek, hogy nyertem, és hogy pénzem van.

Nem kell, hogy le legyenek nekem kötelezve.

Gyerektáborokat csinálnék.

Magániskolát indítanék, hogy értelmes dolgokat is tanuljanak a gyerekek Mo-on.

2010. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kiválasztanék Magyaroroszágon egy nagy tömegek által igen jól megközelíthető várost,ahol pénzes emberkékből is van bőven,meg sportfüggőkből is. Felhúzatnék egy haltamas sportkoplexumot,amiben luxuskonditerem,küzdőspontok számára legalább 400 négyzetméteres termek boxzsákokkal meg uszoda és wellness is van,illetve futópályák,egészséges ételeket adó bárok, és alkohol,cigaretta mentes szórakozóhelyek is egyben. tehát egy hatalmas nagy egészségcentrum. a lényege pedig az volna,hogy ez a full felsőkategoirás hely teljesen korrekt áron volna,olyan szinten korrekt,úgy alámennék az áraknak,hogy mindenki csak oda menjen. Egy év alatt akkora kereslet lenne rá,annyira rákapnának,hogy mindenki csak nekem fizetne belőle. Ebből olyan hatalmas pénzeket lehetne szakítani,hogy csillagászati. Konkurenci nem nagyon volna, mert annyi lenne a ráfordítás,hogy azt ne tudják tul sokan utánacsinálni. kisebb de menő konditermeket üzemeltetők is nagy pénzeket szakítanak ebből,ha jól csinálják. Én tuti ebbe fektetném bele a pénzemet,ha pl. lottón nyernék.Egyrészt mert számomra is hasznos volna,meg a közeg amiben jól érzem magam,az számára is,és a város szinvonalát is emelné, nem egy koszos bagófüstös alkeszokkal teletömött kocsmába,bár sajnos arra is van kereslet. Étterembe nem fektetném,azok sorra szarnak be,és nem létszükséglet. Eddzőterembe többen költenek szivesen pénzt,mert annak van látszatja,nem csak egy felejthető vacsora.
2010. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Utazgatnék, apukamnak vennék egy BMW-t es egy túra motort , anyukáknak egy laptopot es egy nyaralót badacsonyban , tesomnak csinálnék egy szépség szalont , a barátnőm nek csinálnék egy allatmenhelyet, befektetnem minden ami autóval kapcsolatos egy helyen bontás karosszériazas fenyezes tuning adás vétel mosás javítás stb hát ennyi
2013. ápr. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!