Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mire gyűjtötök?

Kamaszok! Mire gyűjtötök?

Figyelt kérdés

A két fő dolog,amire gyűjtök,az az albérlet és a jogosítvány. Emellett persze szeretek ruhákat,cipőket venni,erre is teszek félre,de ez nem olyan fontos számomra.

Kérlek titeket a nemeteket és az életkorotokat is írjátok lesz,előre is köszi a válaszokat! :)

15/L


2018. febr. 24. 23:18
 1/6 anonim válasza:
Egyetem és albérlet meg egy laptop 14/l
2018. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

16F

Én folyamatosan melózok és abból mindig szoktam elrakni havonta 15-20 ezret, ennek nincs konkrét célja, csak hogy ne verjem el az összes lóvét hülyeségre, aztán hogy jogsi lesz belőle autó valami más azt még nem tudom. Meg ezen felül most épp Ableton Live 10-re gyűjtök úgy hogy nem sok pénzem marad szórakozni.

2018. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
fogorvos...
2018. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Most Ps4 Prora
2018. febr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Most ruhákra. 15 évesen benőtt a fejem lágya és nem a hülye játékokra szórom el a pénzem :D
2018. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én anno sose gyűjtöttem semmire mindíg elraktam amit kaptam és ha épp valamit akartam megvettem magamnak. Az első amire komolyan gyűjteni kezdtem az a jogsi volt(2honap alatt össze is gyűjtöttem a teljes árát) utána saját autóra gyűjtöttem, most lassan 20 évesen pedig már a ház van tervben :)
2021. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!