Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok venni bitcoint?

Hol tudok venni bitcoint?

Figyelt kérdés

Atm nem elérhető..

Online bitcoinváltók zsúfoltak(legalábbis amit próbáltam)

Ismer valaki fórumot? ahol tudnék személyektől venni esetleg?

Vagy milyen módon tudok még szerezni?(azonnal)



2017. dec. 14. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

2 ATM van Budapesten.


Mi az hogy az online váltó zsúfolt?


Most itt is van figyelmeztetés, hogy kicsit lassabb:

[link]


Személyektől pl. itt:

[link]


Van fórum is, de pl. átutalással semmiképp nem érdemes értékelés nélküli ismeretlen embertől bármit venni.

2017. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ATM nem üzemelt. (hibát írt ki)(Ügyfélszolgálatot nem lehet elérni, az automata annyit mondott lényegében, hogy a megnövekedett érdeklődés miatt a mai napon nem elérhető az ügyfélszolgálat.. vagy valami ilyesmit)

Váltó a rendelést követően 17 óra után benyögte, hogy nem tudja teljesíteni a rendelést. (legalább a pénzt visszakaptam)(Külföldi, elég nagynak tűnő váltó.)

2017. dec. 14. 19:38
 3/6 A kérdező kommentje:

Mr coin ezt írja.

FONTOS: A megnövekedett ügyfélforgalom miatt a mai napon a megrendelések teljesítése késhet és az ügyfélszolgálat a szokásosnál lassabban tud reagálni.

2017. dec. 14. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
én tegnapelőtt vettem mrcoinon, akkor is ezt írta ki. 22:41-kor kértem, másnap reggel 7:30ra meg is érkezett.
2017. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utalással? Ha igen, akkor valószínű bepróbálom, köszönöm a válaszod.
2017. dec. 15. 03:02
 6/6 anonim ***** válasza:
igen.
2017. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!