Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az ötöslottón csak a...

Ha az ötöslottón csak a segédszelvényem van meg, akkor megkaphatnám a főnyereményt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy elégettem a lottószevényem, viszont a segédszelvényem, amire kitöltöttem, megvan. Megkaphatnám-e így a nyereményt?
2010. máj. 30. 12:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na mindegy nem értem. Én úgy gondoltam, hogy ha a segédszelvényen van ez a hét db joker szám. 6db keretben, plusz egy előtte, és ez tökéletesen egyezik azzal a számmal ami bent van a szerencsejáték rt.-nél a gépben telitalálatos szelvényen be X-elt jokerrel, akkor az azért elég egyedi eset. Még mindig nem értem, azt mondod, hogy rengeteg olyan 5-ös lotto segédszelvény van, amin a joker szám ugyanaz? Én azt hittem mindegyiken más szám van...

Azt meg, hogy hány éve kezelsz lottógépet... honnan tudnám? Mi vagyok én távolbalátó? :D

2010. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

a fenéket.

Csak éppen sokkal kevesebben játsszák meg a jokert, mit bármelyik más játékot.

2010. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szóval ezek szerint az 5-ös lotton az is megeshet, hogy egy héten két joker nyertes legyen?

De amúgy nekem ez még mindig sánta... 7 számjegy az ugye 10 millió -1 szelvény. Szóval elvileg nyugodtan lehetne mindegyiken más szám. 10 millió szelvény gondolom nem fogy el hetente. Persze biztos, hogy igazad van, mert segédszelvényből viszont rengeteg van. És minden héten érvényesek, van belőlük bőven, akár 100-at is hazavihetek, és nyilván nem követi a szerencse rt., hogy milyen számokat nyomott ki... Azért én még mindig azt mondom, hogy az, hogy mind a 7 szám egyezik azon ami bent van a gépben, és az én segédszelvényemen, azért elég érdekes dolog lenne. Vagy te nem úgy gondolod? Van egy telitalálatos szelvény, senki nem jelentezik érte csak én, és a segéd szelvényem 7 joker száma megegyezik a náluk a gépben lévő nyertes szelvény joker számával... Mondom, nyilvánvaló, hogy nem fizetnék ki, de szerintem ezt hasraütésre eltalálni, hogy egy olyan segédszelvényt töltsek ki amin pont az a 7 szám van ami náluk bent a gépben... hát kicsi rá a sansz.

2010. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Persze és már elő is fordult, hogy volt 2 joker főnyeremény nyertes.

Persze nagyon régen, mert mint mondtam sokkal kevesebben játszanak jokert

2010. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Érdekes... megint okosabb lettem :)
2010. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Jokerest én sem tudtam. M

Mi van abban az esetben, ha a segédszelvényen 6 mező ki van töltve. Csak az ismerheti a nyrtes mező mellett kitöltött másik 5 mező tartalmát aki kitöltötte. Ebben az esetben mi a helyzet?

2010. jún. 1. 14:50
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem bizonyít a segédszelvény. Az hogy te ismered a számokat az édeskevés.
2010. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!