Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » En nemtudom eldonteni mit...

En nemtudom eldonteni mit akarok, ha ottvan egy srac es megkaphatnam mar nem kell pasi. De ha nincs akkor kell. Mi a bajom? Mert van ez?

Figyelt kérdés
Nemtudom eldonteni hogy velem nem oke vmi vagy mivan, ha egy srac akar vmit, mindig bennem van az hogy ahh megse akarom en ezt...de ha meg nincs, es latom a haverjaimat hogy milyen jol elvannak, nekem is hirtelem kell pasi. En ezt nemertem...segitsetek!!! kerlek!!! (17, lany)
2009. szept. 21. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

na elmondom:

hsiztia pixa vagy, neked eg ykemény srác kell, aki naponta felpofoz és helyre tesz, meglátod egy hónap alatt rendbe jössz.

kb ennyi

2009. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nemtudom most ezt mert mondtad igy...de oke, ez is egy velemeny

eddig meg egy baratom volt...eleg felenk vagyok :)...nem ertem hogy mert felek osszejonni sracokkal, es erre szerettem volna valaszt kapni...nemtudom hogy ennyibol mibol gondoltad h az lennek...de mindegy :)

2009. szept. 21. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor jöjj össze valakivel, ha tényleg akarod, és ne azért, mert a barátnőidnek is van pasijuk. ha egy fiút igazán akarsz majd, sztem úgysem tudsz ellenállni.F22
2009. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az első vagyok, én nem bántani akarlak, csak annak tűntél ...

namost figyelj, ha tetszik egy srác és izgat, akkor meg úgyse tudsz ellenállni, na meg minek? tehát nem is értelek, ezt vagy érzed magadban vagy nem, de ha nem, az gond, hiszen egy lány számára nyilván vannak nagyon izgató srácok (na jó, meg meleg fiúk számára .-D), akiktől egyszerűen lázba jönnek

Nálad nincs ilyen ?

2009. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze hogy vannak...tenyleg mikor neha neha latok egy egy olyan sracot hogy 'huuh'...de hat ugyis az bennem van, hogy nekem olyan pasi ugyse jutna...vagy nemtudom hogy mondjam. es olyanokal meg nem jovok ossze akik nem is igazan tetszenek, mert most mert szorakozzak en veluk ? hulyeseg...
2009. szept. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!