Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az ötöslottón csak a...

Ha az ötöslottón csak a segédszelvényem van meg, akkor megkaphatnám a főnyereményt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy elégettem a lottószevényem, viszont a segédszelvényem, amire kitöltöttem, megvan. Megkaphatnám-e így a nyereményt?
2010. máj. 30. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
persze, akkor mindenki így csinálná:))
2010. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Komolytalan a felvetés is. Azt bármikor kitölthetted volna.
2010. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz ilyen hülyeséget kérdezni??!! Mit gondolsz, miért számítógép adja ki a hivatalos és érvényes szelvényt?
2010. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elvileg nem hülyeség!

Tegyük fel, hogy játszik Jokert is... Annak száma a segédszelvényen van. Na mármost ha kihúzzák az ötöst én elvesztettem a számítógép által kiadott papírt, viszont beviszek egy segédszelvényt amin be van X-elve a joker is, és amikor a központi gépen megnézik, hogy a telitalálatos szelvény tulajdonosa megjátszotta a jokert, aminek a számát összeegyeztetve a segédszelvényen lévővel egyezik... Nos ha utólag töltöttem ki, akkor hogy tudtam egy olyat kitölteni, amin ugyanaz a joker van? Illetve ha kamu a segédszelvény, honnan tudnám, hogy a telitalálatos szelvényen milyen joker szám volt???

Azért ez így érdekes nem?

2010. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

utsó, marhaságot mondsz.

A 6 jegyű jokerszámból nem 1 szelvény van az országban.

Ezzel az erővel kikeresel egy nyerőt (akár csak annyit, hog az utsó 3 számjegy egyezzen) és minden héten kéred a pénzt.


Tehát nem lehet.

2010. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

13.34 nem érted mit mondok? Mondsz... :D

Na szóval ha megnyerem az 5-öst, és elhagytam azt amit a gép kiköpött, de megjátszottam a jokert, ami a gépben a szerencsejáték RT.-nél nyilván látszik. Tök más Jokert sorsolnak ki, semmilyen szám nem egyezik.

Én meg besétálok, és bemutatok egy olyan segédszelvényt, amin a joker szám egyezik azzal ami náluk a gépen van a telitalálatos szelvényen... ÉÉÉÉÉRTED? Honnan tudnám, hogy az aki megnyerte az 5-öst, annak mi volt a segédszelvényén joker számként??? Hacsak nem én vagyok az?

Érted már?

Nyilván nem fizetnék ki, mert görények, de alapvetően ez így elég érdekes nem?

2010. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Banyek nekem magyarázol? Szerinted hány éve kezelek lottógépet?

Persze próbálkozni lehet, de az első mondatod után kiröhögnek a lottózókban és örülj, ha nem visznek be kényszergyógykezelésre.

2010. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A 6 számjegyű joker számból rengeteg létezik az országban.

Szerinted ? milliárd ilyen szelvény van kinn?

Csak felcsapom a dobozt és a kitöltetlen szelvények között (kb 20.000 db, mert ebbe benne van az 5ös, 6os, 7es, luxor, stb szelvények is)szedek össze neked olyat, ami azonos sorszámmal van ellátva.

De lyat aminek az utsó 5 számjegye egyezik legalább 100at kiszedek..

Nos?

2010. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!