Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy év alatt...

Hogyan lehet egy év alatt össze szedni 1 millió forintot?

Figyelt kérdés
Mit tudnátok tanácsolni? Milyen kiegészítő munkát lehetne csinálni? (Hétfőtől péntekig dolgozom irodában.) Vagy miket lehet eladni, vagy hogyan lehet legjobban spórolni?
2017. júl. 24. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kiadásaid igényeidet színvonalad stb , de welnessel ruházkodással étterembe járással megrendelésekkel sokat fogsz megtakarítani .
2017. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy neked összejöjjön egy év alatt egy millió, akkor neked havonta nagyjából 100.000-t kell félre raknod. Azért nagyjából, mert bármikor kijöhet egy nagyobb kiadás, szóval azért, hogy év végére meglegyen az egy misi, feljebb kell lőni.


Na már most ez sima irodai asszisztensként sehogy se fog összejönni. Kivéve, ha nem valami multinál vagy, diplomával, két aktív nyelvtudással 220-250 ezres nettó fizetéssel.


Spóroláshoz, meg tudni kéne pontosan mennyit keresel, és mik a kiadásaid, mert azokat kell visszafogni. Szóval se mozi, se étterem, se felesleges utazgatások, de a lényeget leírtam: havi 100.000-t kell kigazdálkodnod, szóval, ha ilyen 150-160ezret keresel havonta, és albérletben laksz, nem fog összejönni.

2017. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lepontoztok, de a mai magyar valóság: sokan a testüket adják el fizetés-kiegészítésképpen...
2017. júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak havi 83333 forintot kell félreraknod, nem kell 100000. Nehéz de nem lehetetlen. Ha pedig a pároddal együtt csinálod akkor két keresetbol ennyit simán spóroltok.
2017. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyedül szeretném össze szedni ezt a pénzt, és 160 a nettóm. Igen, így számszakilag én is kiszámoltam már, hogy havi szinten mennyit kellene félre tenni, de mivel ezzel nem hiszem, hogy kivitelezhető lenne, ezért gondolkozom valami hétvégi munkában, vagy otthon végezhető fizetés-kiegészítésben, csak nem tudom, hogy kinek mi vált be, mi lenne megfelelő.
2017. júl. 25. 08:32
 6/9 A kérdező kommentje:
#3-as válaszoló: nem pontozlak le, mert sajnos ez a szomorú valóság. De ez nálam teljesen kizárt.
2017. júl. 25. 08:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Zéró infó, próbáld meg a kérdést ismételten kiírni, vagy másik lehetőség, hogy most még kiegészíted egy hozzászólás formájában (,de ennyi eszed magadtól is lehetett volna)!


Részállást a munka/lakhely közelében kereshetsz, az utazás idő miatt. Mivel erre sincsen infónk ezt neked kell kikeresgélned.

Nem tudunk róla semmit, hogy most mit dolgozol takarítasz, felsővezető, irodista, mérnők, WC-és néni vagy bácsi vagy. Nem adtál meg semmi kiindulási pontot, így feltétezhetően valamelyik szélső példa egyikét végzed.

Ilyen irányú munkát kell keresned részállásként, mint ami a jelenlegi is, ha nincsen túlórára lehetőséged.


Eladni valamit, de mid van erről sem írtál, hiába adja valaki a tanácsot, hogy add el a kocsid, ha nincsen. Vagy megunt dolgokat, ruhákat szokták még írni.

Nekem is miután leégett a házam, minden ruhámmal egyetemben, ami nem volt éppen rajtam és ezt megadtam a leírásban, 14-en tanácsolták, hogy adjam el a régi megunt dolgaimat!

Tehát az infó adás sem feltétlen jelent hasznos válaszokat, de azért megnöveli az esélyét!


A keresetedről, költekezési szokásaid sem tudunk semmit! Hogyan vársz így választ?

Manapság a pénzhiány legnagyobb oka a masszív alkoholizmus és láncdohányozás, ezt látom lépten nyomom a környezetemben is.

Ma 25-dike van, de már 4 szomszédomat segítettem ki, 2-nek villanyszámlát fizettem be, 1-iknek a gyerek óvodai menzáját.

A szomszéd öregasszonynak (87 éves) meg tegnap óta én viszem az ennivalót, ő az egyetlen aki nem a pia miatt van anyagilag bajban, őt a gyerekei látogatták meg pénteken és lenullázták anyagilag. Ismerem a nénikét inkább éhen halna, de jusson a gyerekeinek. A kamráját is úgy lelejmolták neki, hogy a megkezdett fűszerek maradtak csak nála a kertjét is erőteljesen lepusztították.

Ezért is mentem át hozzá, azt hittem megint egy rablóbanda járja a falvakat és szerettem volna némi infót begyűjteni.

2017. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látom időközben megadtad a fizud összegét, hiába törött kézzel eltartott vagy 10 percig bepötyögnöm a hozzászólásomat, ami kicsit hosszúra is sikerült.

160e-ből "lazán" lehet ennyit félretenni, én 124e-et keresek, de nálam is kijön az évi 1m megtakarítás, bár nekem a rezsi kijön 15e-ből és nem fizetek albérletet, viszont erre vonatkozóan szintén nem tudunk rólad semmit!

2017. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hosszú választ, még így törött kézzel is! A havi kiadásaim (diákhitel, kocsi, lakás, rezsi stb.) kb. 70 e Ft. Az autómat eladni nem szeretném, ez nem opció. Viszont dohányzom, erre már gondoltam, hogy le kellene szokni, azzal havi szinten 20 e Ft körül tudnék spórolni. Ékszerek zálogba adása sem opció. Miskolci vagyok egyébként, ott kellene valami hétvégi munka, nézegettem is már, de igazából nem találok semmit.
2017. júl. 25. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!