Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy call centeresnek napi...

Egy call centeresnek napi hány hívást kell indítania?

Figyelt kérdés

Csak úgy kíváncsiságból tettem fel a kérdésemet, mert nem régen hívtak engem a zeptertől. Gondolom meg van nekik szabva, hogy hány hideg hívást kell csinálniuk.

Elsősorban a call centeresek válaszát várom, de kíváncsi vagyok több tippre is :)


2017. jan. 20. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A Zepternél nem csak hívásokat kell indítani, hanem neked kell begyűjtened azok telefonszámait, akiket fel fogsz hívni és meghatározott számú személynek közölük el is kell mennie az előadásra.
2017. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pénzt csak akkor kapsz tőlük, ha sikerül bepalizni egy ügyfelet. De a legtöbb már a telefonhíváskor elküld a búsba.
2017. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uhh szegények! :/ jó alja meló!

Én kedvesen lekoptatom őket, tudom, hogy csak a munkájukat végzik, de sajnos ez olyan, mintha zaklatnának...ráadásul nem csak a zeptertől, hanem más helyekről is hívnak. De azok nekem annyira nem ismerősek mint a zepter. Kozmetikai cuccokat is ajánlanak. Nem bunkózok. De nem érdekel...

2017. jan. 20. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha engem hívnak akkor én meg direkt húzom az időt és játszom a hülyét hogy hagy teljenek a percek, másodpercek hogy több legyen nekik a telefonszámlájuk meg az idejüket raboljam :)
2017. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Estádio de Felchút ***** válasza:

Előző, irigyellek, hogy ennyi szabad időd van, hogy ráérsz a zepteresekre.

Én udvariasan, de azonnal lekoptatom őket. A számot pedig tiltom.

2017. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk még mindig nem kaptam választ arra, amit kérdeztem.

Napi kb hány hívást indítanak a szerencsétlen call centeresek?

2017. jan. 24. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de tájékoztatom őket, hogy a telefonszámom személyes adat, aminek kezeléséhez az engedélyem nélkül nincs joguk, és hogy nyilván az egész telefonbázisuk hasonlóan jogtalan. Persze mindig azt mondják ilyenkor, hogy telefonkönyvből van, de annak bogarászása is adatkezelés. Változnak a törvények.

Ilyenkor még kicsit szoktam húzni a telefonost, hogy biztosan törvényt akar sérteni?!

2018. júl. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!