Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem mennek sokan call...

Miért nem mennek sokan call centeresnek?

Figyelt kérdés
Sok helyen keresnek call centereseket, nem értem miért nem mennek oda sokan. Napi 8 órát kell bennt űlni gép előtt és csak napi 2 üzletet kell kötni, az pedig könnyen összejöhet egy nap alatt. Barátom azt mondta, hogy csak a "bénák" nem tudják összehozni azt a kettőt, én viszont nem értem. Mi a véleményetek ? Ha be van jelentve állandóra az ember és fixje van, akkor miért nem mennek oda az emberek ?
2011. júl. 21. 07:21
 1/7 anonim válasza:
100%
Azért, mert ez is ügynöki munka, csak már telefonon kell lebonyolítani... A legtöbb ember nem akar ilyen munkakörben dolgozni, még többen utálják, amikor ilyen call centeresek zaklatják. De azért van, aki elmegy ilyen munkahelyre dolgozni, aztán el is jön onnan egy idő után...ezért keresnek folyton ilyen embereket
2011. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nagyon kevés a sikerélmény, és nagyon durva beszólásokat is el kell tűrni anélkül. hogy kiborulnál.
2011. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Az egyik unokatestvérem is ilyen helyen dolgozik.hát nem álmai melója... sajnos nagyon el tudja b@szni az ember napját, ha már reggel elküldik a huppanós pics@ba.szerintem nagyon szar meló, én nem bírnám csinálni
2011. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ügyfélszolgálatos vagyok, de ilyen munkát én se szívesen csinálnék. Teljesen más az alapfelállás, amikor hozzánk bejön valaki, akkor ő akarja, hogy foglalkozzak vele, intézzek el neki valamit, nem pedig én erőltetem rá magam. Nem is kell erőlködnöm, hogy meglegyen a napi "átlagom", csak ott lennem, aztán ha jön sok ügyfél akkor jön, ha nem jön akkor nem jön, ugyanannyi a fizetésem, és nem kell azon izgulnom, hogy mit eszek holnap, ha ma nem sikerült bepaliznom valakit.
2011. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát gyakorlatilag, ha tűri a beszólókat, akkor meg lehet vele élni ? Akár hosszú távon is ? El lehet passzolni napi 2 üzletet ?
2011. júl. 21. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesítménybéres (a legtöbb helyen nincs alapbér)


Gyakorlatilag rátukmálni kell, hogy ezt/azt vegyenek már meg


Bunkó telefonokat is kifoghatsz, de nem szólhatsz vissza nekik, mert kirúgnak


Ha nincs meg az elvárt mennyiség, hétvégen be kell menjél, és a hétvégét normális helyeken pihenéssel/lazítással töltik az emberek, és lehet, hogy arra a bedolgozott napra semmit nem fizetnek


Az meg, hogy be van-e jelentve, vagy sem, olyan biztos, mint a kutya vacsorája.

2011. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért azt a napi két üzletet se könnyű megkötni. Én nem szoktam bunkó lenni, de sosem érdekelnek az ilyen ajánlatok, úgyhogy azonnal közlöm hogy kösz, de nem.
2011. júl. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!