Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik azt írják, hogy nincsen...

Akik azt írják, hogy nincsen pénzük még élelmiszerre sem, meg semmire meg hasonlók, azok az emberek honnan és miről interneteznek?

Figyelt kérdés
Én nem sajnálok senkitől semmit,de szerintem akinek nincsen még ételre sem pénze annak felesleges az internet,meg a 100csatornás televízió előfizetés.Vagy netán ezek az emberek túloznak?
2010. máj. 5. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

hűségnyilatkozatról nem hallottál még?

van netes ügyfélszolgálaton dolgozó ismerősöm,és rengetegen mennek be azzal,hogy hogy lehetne megszüntetni...de akkot kötbért kel fizetni..."olcsóbb" még fizetni 1 évig azt a havi 2-3 ezret,mint egyben a 60at vagy mennyi

2010. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a számítógépet is képesek részletre venni?Szerintem több a magát sajnáltató ember.
2010. máj. 5. 15:26
 3/9 baranyi kálmanné ***** válasza:
Jöhetnek olyan problémák amire nem számítasz, vagy el küldenek a munkahelyről sajnos egyre többen vagyunk elég szar helyzetbe.
2010. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom velem is nem rég történt ilyen.3hét múlva megint munkába álltam.2szer is előfordult már velem,hogy egyik napról a másikra elküldtek,de 2-3hét alatt találtam másikat.De igen ezt meg lehet érteni,de az se az internet előtt keseregjen.Én reggeltől estig munkákat kerestem.Nappal jártam az utcákat,utána pedig az internetet bújtam és eszembe nem jutott siránkozni.De azért sajnálom az ilyen helyzetben lévő embereket.
2010. máj. 5. 15:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem otthonról netezik. Valahova bekéredzkedik, vagy kifizet valahol egy órát, félórát.
2010. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

pl nekünk sincs sok pénzünk kajára, de netet megrendeltem (mondjuk én hűségnyilatkozat nélkül 2500ért) azért, hogy legalább telefonra mondjuk ne költsek. olcsóbban jövök ki. tudok emailezni, egy csomó információt munkához, bármihez el tudok intézni a neten. s van telcsi program, amiről a vezetékes számokat teljesen ingyen tudom hívni.

nekem így olcsóbb, mintha nem lenne, s telefonra kéne pénzt költenem, illetve egy csomó energiát szaladgálásra...

2010. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Off. Utolsó,érdekelne az a program,amivel ingyen lehet hívni vezetékes számot.Elküldenéd priviben,ha szépen megkérlek?
2010. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég,ilyen olcsó a net?Akkor tárgytalan,mert én egy csomó olyanról hallottam,hogy 8000Ft meg drágább.És az azért már számít.2500Ft is számít,de az nagyon jó ár.És tényleg jobb telefon helyett.
2010. máj. 5. 17:14
 9/9 anonim ***** válasza:
2500 ért tényleg nagyon olcsó,nekünk 4000 volt, de lassú,ezért felemeltettük 5000-es re, a fiam sokat töltöget,ezért...
2010. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!