Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek át akarnak verni...

Szerintetek át akarnak verni eBay-en?

Figyelt kérdés

"Dear Valued Customer,


We have dispatched your order via Economy International Air Mail on 2016-09-13, which normally takes 20-40 days to arrive you.


Since you bought the item from China, it needs time to ship and the duration on its way to you is out of our control. What under our control is that we will ensure to ship the item within the time as we promise in advertisement.


As you know the peak season is here already, all the parcels being checking by customs very strickly, and volume of post office operation is highly rasing. The parcels could be delayed to you.

If you don’t get the item by now, we really hope you consider the peak season delay. And i know you might have concern, please contact us through eBay message so that we’ll be sure to respond promptly.


Our first priority is customer’s satisfaction, we take good care of every advice or complain from you. “we sell, we care.” so please just contact us by ebay message, please kindly don’t open the “return request” or “ebay case/paypal dispute” or leave any bad feedback.

Thanks & Best regards"


Ugye a vége a lényeg. Hogy ha mégse kapom meg akkor ne nyissak sehol erről semmit.


2016. szept. 14. 16:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, "1 available" cuccot vettem, az a gyanúm ezzel kapcsolatban hogy már rég elfogyott és soha nem adták fel postára.
2016. szept. 14. 16:41
 2/7 anonim ***** válasza:

és ha neked azt mondják, hogy ugorj a kútba, akkor megteszed?


ha nem jön meg a termék, akkor egyből jelentem, nem igen érdekel, hogy írásos formában le**pnak e vagy sem.

2016. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem átverés. Én is kaptam ilyen levelet számtalan alkalommal ha Kínából rendeltem valamit. Egyszerűen csak közlik veled, hogy a csomagod esetleg késhet több okból is. Ebben az esetben ki kell várnod a 40 napot, és ha akkor sem érkezik meg, akkor írj nekik, hogy csomag még mindig nincs. Ilyenkor mindig visszautalják a pénzedet amit addig át sem tudnak venni amíg nem jelzed, hogy megjött a csomagod.
2016. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És a vége az, h fontos nekik az elégedett vásárló. Ha bármi van, akkor előbb lépj velük kapcsolatba ebay üzenetben, mielőtt negatív véleményt írsz, vagy aktát nyitsz.
2016. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké, szóval akkor ez normális.


Amúgy akkor az lesz hogy a 40. napon írok nekik hogy szeretném a refundot, ha 42. napra nem válaszolnak, akkor nyitok hivatalosan refundot.

2016. szept. 14. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem atveres.


Arra ker, hogy mielott, mint sok idiota vevo - elkezdenel a ebay meg a Paypal fele vergodni - NEKIK IRJ ELOSZOR, hogy legalabb eselye legyen megoldani a problemat.


A posta lassu, nagyon, es a vamon is megallithatjak a csomagot, a magyar NAV szereti a kici kinai comagokat.

Igy sok ido lehet mire megjon.


Ha megse kapod meg, akkor el szoktak ujra kuldeni. 😊

Aztan lehet a postasodon latod a cuccost amit rendeltel, mint egy ukran no amikor panaszt akart tenni egy eltun puloverert.


PS.: volt egy ficko aki kapasbol a vateranak kezdte el kuldozgetni a fenyegeto uzeneteif hogy en nem kuldtem el neki a rendelt csomagot. Visszairtam neki meg a vateranak egyben, hogy ahogy 1 hete megjegyeztem nem kuldte el a postai dijat, arra varok. :D

2016. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Tetu Magyarorszagra nem biztos, hogy 40 munkanap alatt megkapod

De nyilvan olvastad a rendelesnel, hogy nem masnap erkezik meg.

2016. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!