Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Számoljunk együtt! Mennyi...

Számoljunk együtt! Mennyi pénzt kellene még gyűjtenem a külföldi élethez?

Figyelt kérdés
Szóval, 260E van ami nagyon kevésnek bizonyul, arra kérlek titeket, hogy nevezzétek meg az esetleges fölmerülő költségeket az utam során. A cél Írország vagy Anglia. A repülőjegy 100E ft mert gyorsan akarok menni, illetve utálok hosszú tárvra bizonytalanul venni valamit, változhat addigra valami amíg pl. megveszek egy Januári repjegyet olcsón. Maradt 160E ft, ahol van a reptér abban a városban maradok mert így lehet spórolni. Egy 50-100E-s kisváros lenne mindenképp a cél, szobát kaució nélkül lehet bérelni, változó áron /hó 60-80E ft ért. Maradt 80E ft, ebből tudok még fedezni 1 havi kaját, kb. 40E/hó, bérlet 10E/hó. Maradt 30E. Ebből + a gyűjöttt pénzből kéne fedeznek az egyéb felmerülő költségete, mik ezek, még mennyit gyűjtsek? Szkeptikus vagyok, hogy ez elég, mert mindenkinek fél millát javasolnak, de költségekre ritkán szokták lebontani. Az 1. hónapban könnyen találnék munkát, vannak facebook csoportok ahol magyarok járják a várost, és ha valahol worker-t keresnek azt kiteszik az üzlet ablakára hírdetésnek, és azt a magyarok megosztják facebookon, az angol B2 es szinten megy nyelvvizsga nincs.
2016. szept. 13. 12:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9: Ok.


Amúgy nem találtam olcsó repjegyet, 80E a ryanair.

2016. szept. 13. 14:53
 12/16 anonim ***** válasza:

Budapest-London, Luton szeptember 29. 14900 Ft most pl. Wizzair


Transzferbusz greenline retur £15

2016. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudsz linket?
2016. szept. 13. 15:07
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, totál életképtelennek tűnsz már bocsánat. A magad érdekében maradj még itthon, próbálj kicsit megkomolyodni, nyelvet tanulni és pénz gyűjteni.
2016. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14: Azért kérdeztem, azzal, hogy ezt leírod érvek nélkül, szerinted mennyit segítesz? Írj konkrétumokat érveket mert én is minősíthetnélek így, de érvek nélkül annyi hitelesége lenne, mint annak ha azt írnám itt hogy találtam egy 2 tonnás aranytömböt.
2016. szept. 13. 22:17
 16/16 anonim ***** válasza:

12-es valaszolo en vagyok. a 14-es az masvalaki! Nem latod, hogy mas a szazalekunk?!


Amugy meg

www.wizzair.com

beirod Budapest London es nezed a datumokat.

Nem tudok melled ulni. hogy meg ezt is megmutassam!!!



Sporolni akarsz, hogy abban a varosban maradsz ahol a repter van, de 100.000-et koltenel a repjegyre.

60-80K-err szerintem szobat se kapsz videken.

Munkat meg tuti nem, mert nem hiszem hogy tokeletesen beszeled az angolt, meg ahogy a 64-es irta ELETKEPTELEN vagy.


Volt hasonlo srac, egeszen Heathrowig jutott, nekem irtak hogy vigyek neki szendvicset, mondtam aki irt nekem, hogy menjel te ha annyira segiteni akarsz. Sok sikert neked is kerdezo ilyen hozzaallassal nem maradsz meg sokaig.

2016. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!