Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tegnap együtt voltam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K1zs kérdése:

Tegnap együtt voltam egy külföldi sráccal és baromi sok előváladék folyt ki belőle, miért?

Figyelt kérdés
Még soha nem éltem át ilyet, olyan volt mintha a csapot nem zárták volna el teljesen, hihetetlenül sok volt neki, azonban orgazmus után a sperma mennyisége átlagos volt.

2016. márc. 2. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor volt mit nyelni gondolom :)))
2016. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Embere válogatja, de ha jobban fel vagy izgulva, akkor több előváladék jön...akárcsak a Nőknél!!!

38F

2016. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ilyen sok az elovaladek, van akinél meg szinte semmi. Minden ember más
2016. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehet az volt, hogy majdnem elélvezett, de még nem teljesen. Nem is tudom, hogy fogalmazzam meg. Olyankor van mikor mindjárt elmegyek és még vissza akarom fogni, de sajnos egy fél miliméterrel többet mozdulok még a kelleténél és ,,elkezdek élvezni" viszont visszafogom(próbálom visszafogni) és olyankor gyakorlatilag ugyanúgy folyik ki ondó. Végülis kicsit olyan mint egy ,,elrontott orgzmus".
2016. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nemzetiségű volt a srác?
2016. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy volt valami izgalmas fertőzése, akkor is van bővebb váladékozás. Pont mint a csajoknál a több hüvelyi folyás...


Gumi volt végig, ugye?

2016. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell rögtön rosszra gondolni. Nekem is nagyon sok előváladékom van, annyira, hogy már smárolás közben át tud ázni a nadrágom (is), és szex alatt is folyamatosan jön. Viszont nekem az ondóm is nagyon sok.


25f

2016. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!