Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a stratégia...

Szerintetek ez a stratégia működik?

Figyelt kérdés

Pár éve olvastam egy sportfogadói stratégiát, amiben a srác azt írta, hogy 7/4-es kombiban játszik döntetleneket, azthiszem azt írta hogy francia és olasz másodosztály meccseire. Szerintetek ez működik?

Én személy szerint nem hiszek a stratégiákban, vagyis de, egyben: jól kell tippelni :D



2016. aug. 19. 23:27
 1/4 anonim válasza:
En ebben a kombinalt strategiaban nem hiszek. Az igaz h az alacsonyabb osztalyokban sok a dontetlen de nem hiszem h kifizetodo. A francia bajnoksag raadasul olyan h nem lehet biztosra fogadni meg a Ligue1 - et sem azt szoktak mondani ez a legnehezebben megtippelheto bajnoksag. Bar ahany fogado annyi strategia. Az enyem csak annyi h 2 eselyre fogadok 1 tippet. Ez eddig bejott.
2016. aug. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy két esélyre fogadsz egy tippet? :D

Régen olvastam valami csudijó módszerről, ami a fogadóirodák oddskülönbségét kihasználva egy eseményt mindent kimenetelre megjátszik. Talán erről van szó? :D

2016. aug. 20. 02:05
 3/4 anonim válasza:

Szerintem arra gondol, hogy nem kimenetelre tippel, mert az vagy nyer, vagy veszít, vagy döntetlen. Inkább gólok számára (felett/alatt), mindkét csapat szerez gólt (igen/nem), ilyesmire kell fogadni, főleg ha kezdő vagy.

Így ugye mégiscsak 50%-50% esélyed van, hogy bejön, nem 33%.

A döntetlen stratégia nem hülyeség, de kell hozzá elég pénz, hogy kihúzd pl tétemelős módszerrel 9-10 körig, hogy legyen értelme. Sose kezdj döntetlenre fogadni rögtön ahogy x-elt a csapat, hanem várd meg ameddig legalább 4-5 meccs óta nem x-elt. Ja, és persze mindig ugyanarra tegyél, ne váltogasd hetente, hogy épp ki fog döntetlent játszani, hanem maradj egy megválasztott csapatnál. Ezt a módszert csak francia2, olasz2 és esetleg japán 1-es ligában alkalmazd. A többi bajnokság nagyon lutri ilyen szempontból.

2016. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En arra gondoltam h van mondjuk egy olyan mecc h Marseille - OL. Majdnem biztos vagyok a vendegek gyozelmeben de arra is gondolok h ez akar dontetlen is lehet. Ezert arra fogadok h az OL nyer vagy dontetlent jatszik. Vagy vannak ugye azok a bajnoksagok ahol a csapatok kozt nincs olyan nagy kulonbseg es a legkisebb odds is csak 2,00 na en ilyenkor szoktam megfogadni azt h 1X vagy X2 mert igy nagyobb az esely h nyerek. Nekem ez a strategiam. Persze az is jo megoldas ha a golokra fogadunk csak ugye ha 0 - 0 lesz az eredmeny akkor nem jon be. Ha arra fogadunk h mind 2 csapat szerez golt es csak az egyik talal be akkor is vesztettunk.
2016. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!