Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rövidtávon,...

Hogyan lehet rövidtávon, stabilan bináris opcióval nyereséges lenni?

Figyelt kérdés

Van egy cége, ami indít rövidtávú 3-5-10 napos versenyeket bináris opciókon. 5-20 $ a nevezési díj, ezért versenydollárt kapsz, aki a legtöbbet szerzi, az viszi a nyereményből a legnagyobb szeletet.


na most ahol demo számlám van, ott szoktam nézni az eredményeket.


A legtöbb versenyt ugyan az a 3-4 ember nyeri, de a top 3 ban biztos benne van.


Az első legprofibb, 100 verseny $ ból 10 nap alatt 30000$-t csinált, ezzel nyert 25ezer valódi $-t, míg a második helyezett össze tudott szedni 13000$-t, de a 30. helyzet is meg 10x-zi a kapott tőkéjét.


Ugyan ez az ember a 20$-os versenyen, a kezdő 10000 verseny $-ből, csináltak 2,7 millió versenydollárt, alig 30 nap alatt.


véletlen lenne? 100ból megnyert 4 versenyt azt kész? Akkor is meg 300x-ta a kezdőpénzét...


Hogy a fenébe tudnak ezek így kereskedni, amikor nem látják a jövőt? Én demószámlán tolom közel 1 éve, indikátorok használatával, rengeteg videót néztem, stratégiát olvastam, külföldi forumokon vagyok aktív tag, de a kereskedők többsége vesztő.


Mit tud ez a pár ember, amit a többi nem???? hogy tudják eltalálni hogy merre fog mozdulni az árfolyam, hogy ennyire nyereségesek tudnak lenni?


Mert aki a versenydollárt meg 100x-za azt az élő pénzét isi meg tudja 100x-zni.


Ötletek?



2016. máj. 18. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Értenek a tőzsdéhez. Tudják hogy mondjuk németországban viharos idő jön, akkor kitépi a termést a talajból, így a német fizetőeszköz olcsóbb lesz, akkor vesz sokat s amikor átadják a legújabb parkot jó drágán eladja.
2016. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

oké, de mindezt 3-10 nap alatt?


Napi szinten nincs akkora változás, hogy ezt megtegyék.


Amúgy is, bináris opció 65%ot fizet 1 óránál nagyobb távlatra, vagyis ahhoz hogy 33x-za a pénzét 3 nap alatt, 15x kellene minimum feltennie az összes tőkéjét. És mind a 15x el is kellene találnia az irányt.

2016. máj. 19. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed jogos kérdező, csodák pedig nincsenek. Szerintem ezek nem valódi emberek vagy eredmények. A bináris opció pedig inkább szerencsejáték, így nehezen hihető, hogy ezzel folyamatosan pluszban van valaki. Amit látsz, az lehet csak csali, hogy ez számodra is elérhető lehet. Persze lehet, hogy nem így van, de a logika ezt súgja.
2016. aug. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 de ezek valódi emberek és valódi pénznyeremények. Bárki regisztrálhat rá, akinek van pénz a számláján.
2016. aug. 5. 14:59
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ne itt keresd a választ, mert már több ilyen típusú kérdésnél is láttam, hogy rengeteg hozzá nem értő (vagy veszteséges) emberke írogat minden féle marhaságot, amit olvastak valahol vagy csak úgy kigondoltak!

Én magam is próbálkozom és csak azt tudom mondani azoknak az embereknek, akik elbukták a betett pénzüket, hogy meg is érdemlik, ha lusták voltak utánaolvasni pár stratégiának és gyakorolni, ahelyett hogy ész nélkül kattintgatnak.

Kitartást kedves kérdező és a sok gyakorlás meg fogja hozni az eredményt! Először mindenki kicsiben kezdi, még a nagyok is! Bízz magadban!


Ha gondolod írhatsz nyugodtan privátban! :)

2016. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!