Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bináris opcióra valaki valami...

VikThor1029 kérdése:

Bináris opcióra valaki valami jó és működő stratégiát?

Figyelt kérdés
Olvastam itt mar pár hozzászólást ebben a témában, de akik profitáltak belőle nem írnak vissza a privát üzenetre semmit. Most vágtam bele, eddig sikerült megduplázni a bankom, de csak a hasamra ütve rakosgattam.

2016. júl. 25. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

ha lenne is működőképes stratégia, azt nem fogja senki sem az orrodra kötni.


+ha lenne, akkor nem terjedne millió +1 "nyerő" stratégiának beállított ötlet a neten.

2016. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
A binéris opcio nagyjábol olyan mint a rouletten a piros meg a fekete. Nincs nyerö stratégia, egyszer az jön ki, egyszer a másik, tök fmggetlenül attol, hogy az előző körben mi történt.
2016. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2-es mondja, csak a ruletten több az esélyed nyerni.
2016. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"de akik profitáltak belőle nem írnak vissza a privát üzenetre semmit. "


Nahát, vajon mi elehet ennek az oka?


Az a stratégia amivel mindenki nyer minden közgazdasági alapot nélkülöz. Ha létezne egyáltalán ilyen stratégia. Arról nem is beszélve, hogy a SEC által nem szabályzott platformonkon hiába van nyerő stratégiád ha valaki lenyúlja a pénzed.

2016. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!