Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit adjak el, hogy legyen pénzem?

Mit adjak el, hogy legyen pénzem?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont, mert teljesen tönkrement a régi (5-6 éves telefon, tehát többe kerülne megjavítani, mint maga a telefon, és nagyon lassú lenne, semmi se futna el rajta.) Diákmunkázok már 1 hónapja, de csak 20 ezret gyűjtöttem be, így le is mondtam, mert nagyon nehéz és keveset adnak. Mi érdekli manapság az embereket? Szüleim nem tudnak seíteni, épp hogy megélünk napi vajaskenyérből vagy valamiből. Internet azért van, mert apám ezen dolgozik. Sajnos ebből a 20 ezerből indulok, mert volt 80 ezrem félretéve, de új gépet kellett vennem, mert a laptopom húgom széttörte. Ja és már rég lenne 100 ezer forintom szülinapi és karácsonyi ajándékokból, ha szüleim nem loptak volna meg. Nagyon sok kacatom van (játékok, stb.) De melyek ezek a jók, azt nem tudom. Tippeket kérek!

2016. júl. 16. 22:06
 1/4 anonim válasza:
Keress másik diákmunkát. Fiatal még a nyár.
2016. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

már 20e ért is lehet kapni telefont.


ja hogy neked ájfón kell, hogy menőzhess.. nos akkor gyűjtögess még!

2016. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megloptak a szüleid? Úgy érted, hogy anyagi gondjai vannak a családnak, és a te pénzed is felhasználták fűtésre, meg ételre? Igazad van, nem lett volna szabad meglopniuk, inkább kivágni a hidegbe, és a vajat is lespórolni a kenyeredről...
2016. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl könyveket eladni.Olvastam olyat neten,hogy el.ennek hozzád értékelik a könyvet és elis viszik.Hozzá értő szakemberek.Amire azt hinnéd semmit érő régi ocska könyv,az lehet értékesebb,mint gondolnád.Nézz körbe a neten ha van könyved.Pl társasjátékok,összerakos játékok is van amelyik értékes minnél régebbi de kereseten drága és hamar elfogyó játék.Neten olvastam én is.Remélem segíthettem.Pl kinderjáték,bélyeg gyűjtők,régi pénz gyűjtők stb
2023. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!