Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy legyen pénzem ha a...

Hogy legyen pénzem ha a szüleim nem/ritkán adnak és nem vagyok elég idős ahhoz, hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés
Kapok néha napján 1000,1500 Forintokat ha kimegyek a városba. De nekem is van életem és akarok magamnak venni számitástechnikai cuccokat 5000 FT körül... Ki vagyok akadva rájuk, hogy a faterom bukszája tele van pénzzel és sóher módon picit sem ad. Már az is megfordult a fejemben,hogy lopjak de még is csak a saját szüleim. Ha nincsenek otthol és nincs kaja akkor igazából miből vegyek ha nem adnak... Szóval értitek... Hogyan kérjek/Szerezzek pénzt?

2016. júl. 13. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
várd meg míg 16 leszel és mehetsz napszámosnak, azt vehetsz számítástechnikai cuccokat 5ezerért.
2016. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 év pénz nélkül :'(
2016. júl. 13. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos helyeken szülői beleegyezéssel (már pedig melyik hülye szülő nem írja alá??) 15 éves korodtól mehetsz dolgozni.
2016. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért van az,hogy minden gyereket leszólnak,aki dolgozni akar. Én 10 éves korom óta járok "dolgozni" idősebbeknél,meg a külföldi nyugdíjasoknál fűnyírás,favágás,fogdmeg teddoda viddoda,fessedle,szegeldoda,minden ami a ház körül van. Jobban kerestem vele,mint apám a maga 25 év gyakorlatával.

Most vagyok 21 éves,és mégsem haltam bele. Ellenben van kocsim,pénzem és mindenem ami kell. És nem a szülők adták

2016. júl. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!