Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol dolgozzak a diákéveim...

Hol dolgozzak a diákéveim alatt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Turizmus-vendéglátást tanulok az egyetemen. Elsőéves vagyok. Ha elvégzem, szállodában szeretnék dolgozni. Most egy kávézóban fogok dolgozni, hosszútávra kerestek embert és nekem is jó a hosszútávú munka. Viszont nem tudom, az önéletrajzomban mennyire hátrány, ha egy kávézó van írva, amikor én szállodában szeretnék majd elhelyezkedni. Később át kéne váltanom egy szállodára, ha tudok? Vagy örülni fognak ennek a munkatapasztalatnak is?
2016. febr. 17. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel egyetemista vagy, nem biztos, hogy bele fog kerülni az önéletrajzodba. Azt írod, hosszútávra terveznek...nos, engem megkerestek telefonon, hogy xy ajánlott engem és hogy sürgősen szükség lenne egy megbízható, becsületes munkaerőre, szintén hosszútáv. Kicsit furcsállottam, hogy miért ennyire sürgős - más munkáim voltak - , de kiderült, hogy ez egy most induló panzió. A hosszútáv az konkrétan 1 hónapig (!) tartott, amikor is mondvacsinált indokok miatt elbocsátottak :D (mivel nem ebből éltem, nem zavart) Visszavettek egy előzőleg, általuk kirúgott dolgozót, majd aztán sorra egymást váltották az emberek, jelenleg a keresztanyja dolgozik ott az illetőnek.

Szóval hosszútáv ide vagy oda- az nem mindig hosszú :-)


Ja, és azóta többször találkoztunk, a csaj tök barátságos, mintha mi sem történt volna ... (pedig durván váltunk, mert megvádolt, hogy hazudtam, én meg kikértem magamnak, mert nem szoktam hazudni és közöltem, vele, hogy nem sértegethet, mire Ő: de igen, mert én vagyok a főnök! és kiutasított a helyiségből :D )

2016. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok. lehet, a lényeg "nem jött le" : nyugodtan kezdj el dolgozni a kávézóban, kicsit beletanulsz az emberekkel való bánásmódba és aztán később, ha nem jön be a kávézó, ráérsz váltani. ha meg bejön, akkor sem probléma :-)

De azért mindig járj nyitott szemmel, milyen lehetőségek vannak...

2016. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!