Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Láttam, hogy manapság elég...

Láttam, hogy manapság elég sok embert foglalkoztat a kérdőívek kitöltésével való pénz csinállás. Ti mit tudtok erről? Vannak esetleg kamu oldalak, amelyeket kerülni kéne? Nálunk milyen utalványokra lehet kiváltani a pontokat?

Figyelt kérdés
Például én feliratkoztam egy par ilyen oldalra és ott láttam, hogy lehet pénzt is csinálni, meg kuponokat is kapni. Léci pár tippet, hogy ti mire váltottátok be a kapott pontokat.

2016. jún. 13. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szinte csak kamu oldalak vannak.

Szerintem egy ember sem fog itt jelentkezni hogy ő ilyenekből nagyon kapott volna bármit is.


Több fajtája is van az ilyeneknek:


-Pénzt ígér, de soha nem fog adni egy fillért se.


-Olyan ahol mondjuk ígér egy kérdőív kitöltéséért 0.01€-t. Egy kérdőív kitöltése kb fél órába tellik, és a legkisebb összeg amit kifizetnek az 20€.


-A másik mikor azt állítják hogy egy kérdőív kitöltéséért adnak akár 1-2€, itt is szintén mondjuk 20€ kifizetés, a csavar pedig az hogy kb 3 havonta küldenek neked egy kérdőívet.


Szóval gyakorlatban lehet hogy van olyan oldal ami működik, csak annyira nevetségesen kevés pénzt fizet hogy egyszerűen az időt nem éri meg rászánni.



De most őszintén gondolj már bele. Bármilyen hülye képes kérdőíveket kitöltögetni. Ha ez olyan marha nagy üzlet lenne, akkor mindenki ezt csinálná. Nem véletlenül nem láttál még senkit, aki ebből komoly összeget vett volna ki.

2016. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!