Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelenleg az otp és az erste a...

Jelenleg az otp és az erste a két legjobb bank magyarországon? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz jó alatt, de az OTP-t én nem mondanám annak.

Amíg náluk bankoltam, többször is hamis állításokat tettek az ügyintézők, illetve nem voltak képben, vagy szándékosan félrebeszéltek.

2016. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!


Én az Erste Banknál vagyok, és azt kell mondjam, hogy 100%-ig megvagyok elégedve velük. Előtte évekig az OTP-nél bankoltam, de rossz tapasztalataim voltak csak. A céges dolgok OTP-sek maradtak, a legnagyobb probléma az ügyintézéssel van, nem eléggé rugalmasak. Meghatalmazást nem fogadnak el, állandóan azt mondják, hogy ezt vagy azt csak ott intézhetek el, ahol a számlát nyitottuk. A többi bankról nem tudok nyilatkozni.

2016. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az erste-vel nincsenek jó tapasztalataim, többször meggyűlt a bajom velük, az otp-ét meg nem ismerem.
2016. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó azt jelenti nálam, hogy megbízhatóak. Mert a többi bankba már mind benne van az állam és az mnb keze. Pl Matolcsy az mkbnál.
2016. máj. 26. 20:10
 5/10 horex ***** válasza:

Mert a többi bankba már mind benne van az állam és az mnb keze. Pl Matolcsy az mkbnál."


Ajjvé!

[link]


de az OTP-ben is van áttételesen részesedése az államnak,

2016. jún. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ersteben is


[link]

2016. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Farkas999 ***** válasza:
Ez nagyon függ attól. hogy milyenek a bankolási szokásaid. ( jövedelem, csop.beszedések száma, átutalások száma, átlagos számlaegyenleg, kártyás vásárlások száma, értékpapír számla?, szeretnél-e lekötött betéteket?) Ezek alapján lehet eldönteni, hogy melyik a legjobb. Én négy banknál vagyok, mindegyiket más-más célra használom. Ha leírod az igényeket, szívesen adok tanácsot.
2016. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a Raiffeisen banknál vagyok évek óta,és még mindig meg vagyok elégedve velük....

A másik kettő sosem volt szimpatikus nekem...

2016. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van erstés és otp-s számlám is. Szerintem az otp egy mamut, lassú, és időnként alulszervezett, ami hibákhoz vezet. Volt vagy még talán van is a lakásfelújitási megtakarítás vagy minek hívják amit az állam max évi 72000 forinttal támogat. Mivel mindkét banknál megvoltak adva a telefonszámom mindkettőtől felhívtak, mindig elmondtam, hogy engem nem érdekel. Az erstésnek 1x kellett elmondani, nem hivott fel többet ezzel kapcsolatban. Az otp-s (ugyan az a nő) 4x hívott fel 1 év alatt, és a végén már majdnem anyáztam. Ja és közben eljátszotta a hatyuk dalát, hogy ö csak segítene nekem, és közben éreztem hogy baromira hülyének néz, hogy nem megyek bele, na ilyen emberrel nem üzletelünk. Az erstétől volt olyan telefonom, hogy jobb csomagot ajánlottak, aminél a költségeim kisebbek lettek (így a banknak kevesebb jutott), na ilyen telefonom a otp-től a bűdös életben nem lesz!
2016. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Attól függ mihez kell. Nekem ösztöndíjra kellett egy bankszámla és a Budapest bank-al jártam jól.
2016. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!