Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdézni milyen korba érdemes...

Tőzsdézni milyen korba érdemes elkezdeni, mik az alapok?

Figyelt kérdés

16 lassan 17 éves vagyok. Nagyon érdekel a tőzsde. Meglenne a kezdő 100ezer forintom az indulásra. Amint olvastam a KBC Equitas a legolcsóbb jutalékkal dolgozó bróker kereskedés. Mire kell figyelnem,összpontosítanom egy részvény megvétele előtt, és után? A végről keressek részletes információkat ? És a velük történő hírek alapján vásároljak? A másik kérdésem pedig,hogy a nap folyamán bármikor el lehet adni? Tehát ha látom hogy esik az OTP részvényem ára, akkor ha gyorsan jelzek a brókernek, annak mennyi idő szükséges,hogy eladja a részvényem? Lehet hogy el se tudja adni? ( Persze tudom,hogy attól hogy esik nem kell eladnom,csak ilyen kérdés is felmerült bennem,hogy mennyire gyorsan lehet eladni egy-egy részvényt) És kisebb cégek részvényeibe vagy nagyobb társaságok részvényeibe érdemesebb befektetni?

Ezenkívül bármilyen tanács érdekel még a témával kapcsolatban


2010. ápr. 3. 00:15
 1/1 anonim válasza:
www.profit.hu, azt a pénzt költsd mind képzésre
2010. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!