Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit érhet ez a telek?

Mennyit érhet ez a telek?

Figyelt kérdés
Kecskeméttől 20km-re, falu belterületén, a központtól 3 perc járásra 1100m2, utcára néző építési telek. Kerítés beton alappal van. Minden közmű leköthető.
2016. febr. 25. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Max. egy millió. De ha az utcában élnek romák akkor eladhatatlan, tapasztalat.
2016. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsenek, a faluban sem. Viszont a telken áll egy tanya is az alsó részén nem az utcafronton. Nem lakható bontásra érett. Ez ront a helyzeten?
2016. febr. 25. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
igen. Az is ront a helyzeten hogy nincs közmű. Kész vagyon bekötni manapság bekötni a közműveket. Meg az sem mindegy milyen falu. És az sem mindegy milyen a panoráma ha van.
2016. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem többet érhet 1 milliónál,de persze az sem mindegy,hogy melyik faluban van.(Én Ágasegyházára,Fülöpházára,Jakabszállásra,Kocsérra,Kunszállásra,vagy Orgoványra tippelek,hogy abban a faluban van a telek)

Amúgy Ágasegyházán 2,5 millió Ft-ért hírdetnek,egy 831 m2-es belterületi ingatlant.

[link]

3 Millióért szerintem simán meghírdetheted,és ha nem harapnak rá,akkor fokozatosan lehet lentebb vinni az árat,és ha 2 millióért el tudod adni,az már annyira nem rossz.

2016. febr. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!