Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit érhet egy zártkeri...

Mennyit érhet egy zártkeri telek a világ végén? (Szeretnék megvenni egy telket. )

Figyelt kérdés

Szeretnék megvenni egy telket a világ végén, csak nem tudom mennyit érhet...


Pest megyében van, a Dunától 3km-re, hegyen...

Zártkerti telek, 800 négyzetméter, nincs bekerítve, nem tudni hogy pontosan hol van...

Van rajta egy 18 négyzetméteres romos téglaház...

Nincs rajta, és nem is lehetséges bevezetni a vizet, villanyt, csatornát,...

A legközelebbi szomszéd légvonalban 300m, de úton kerülve 2 km...

Az út földút, és csak terepjáróval járható.

1981-ben elhagyták, tehát 29 éve gazos, bozótos.

Közbiztonság egyáltalán nincs...


Mennyit érhet?


2010. nov. 11. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én speciel semmit se adnék érte. De nézz fel az ingatlan.com-ra ott lehet keresni zárkerti telkeket is, és ár szempontjából körülbelül szétnézhetsz.
2010. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Panelban lakunk... én is csak azért venném meg hogy rakjak rá egy kis faházat, ahová ki lehet mozdulni a városi nyüzsgés elől...

Valószínűleg ez a legolcsóbb telek a környéken... csak az árát nem tudom 350-500 ezer?

2010. nov. 12. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A körzeti földhivatalban, vagy egy helyi ügyvédnél is megérdeklődheted a hektáronkénti (négyzeméterenkénti?) árat.
2010. nov. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!