Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Régi, fém 200 forintos értéke?

Régi, fém 200 forintos értéke?

Figyelt kérdés
Tudom, itt is több kérdés került kiírásra ebben a témában, viszont régebbiek. Éremboltokban vajon még beveszik a régi 200 forintost? (1992 és 1994-es). Tegnap, pakolás közepette találtam 2-2 darabot. Nem tudom, ezüst-e, mindegyik kicsit el van színeződve, mint mikor például egy ezüst láncot tárolok olyan helyen, ahol nem kéne. Van értelme bevinni valamelyik üzletbe, vagy csak kinevetnének? Félreértés ne essék, tisztában vagyok vele, hogy a névértékénél nem érhet jóval többet. Viszont ha sehol nem tudom "eladni" 200 forintért sem, akkor inkább kidobnám, nem szeretném, hogy otthon álljon.
2016. febr. 9. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
bankba vidd be
2016. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
MNB-ben például foglalkozhatnak vele? De ha már régen kivonták a forgalomból...
2016. febr. 9. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia en szivesen megveszem oket mert nekem meg koltozes kozben elvesztek :-(
2016. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért a névértékénél többet ér:


[link]


[link]


[link]

2016. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!