Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miert kuldott a telekom olyan...

Miert kuldott a telekom olyan uzenetet hogy 20ezer forintos tartozasom van?

Figyelt kérdés

Olyan a mobilnetem hogy van x giga(?) es ha az elfogy akkor kovi honap 15.ig lassu ed keves netem van . Es ha lejar ugye az x mennyisegu net akkor kuld uzit. Es most ugyan arrol a szamrol kuldott hogy van 20ezres tartozasom fizessem be 30nap alatt

Szamlakat fizetem meg ezeket de akkor ez mi lehet?


2016. jan. 29. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
És mi lenne, ha a Gyakori helyett az INGYENES ügyfélszolgálatát hívnád fel a Telekomnak a 1230-on - ők azért jobban tudják, mi ez, mint mi :-) Itt csak találgatni fogunk tudni, ott viszont naprakész információt kapsz.
2016. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem voltál határ mellett? Ott előszeretettel csatlakozik a mobilinternet a külföldi hálózatokra.
2016. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Feltételezem azért küldött a Telekom olyan üzenetet, hogy 20 ezer forintos tartozásod van, mert 20 ezer forintos tartozásod van.
2016. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!