Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tesz Veszen egyszer hirdetteem...

Tesz Veszen egyszer hirdetteem, de nem adtam el semmit. Törölni akarom magam, de 120 forintos tartozásom miatt nem tudom. Ki kell ezt fizetnem?

Figyelt kérdés
És hogy? Mert nincs bankszámlám,őket már kérdeztem,leírták,hogy ott van az oldalukon,csak rózsaszín csekken tudom feladni!
2009. okt. 8. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy a tartozás hogyan keletkezett, azt csak Te tudod kinyomozni...

Bankszámlára úgy fizethetsz, beballagsz bármelyik pénzintézetbe, közlöd mit akarsz, kapsz egy űrlapot, ráírod mennyit, milyen bankszámlára, pénztárnál befizeted, kapott papírt bizonylat gyanánt megőrzöd. Ennyi..

Üdv: StMiklos

2009. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. Célszerű abban a bankban feladni, ahova egyébként is fizetned kellene, azonnal megjelenik a befizetésed a számlájukon, nincs más bankból eredően 1-2 nap csúszás.

na mégegyszer: üdv: StMiklos

2009. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem szeretnéd magadat töröltetni, akkor maradhatsz mínuszban, ami a hirdetéseid feladásából keletkezett.
2010. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!