Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Teszveszen van 15 Ft...

Ha Teszveszen van 15 Ft tartozásom és nem fizetem ki, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy fizetős az árufeltétel és így fizethetek. Nagyon ritkán nézem. Mi lesz ha nem fizetem ki azt a 15 Ft-ot?
2010. jan. 15. 20:38
 1/9 anonim válasza:
Majd kapsz csekket kb.300ft-tal megfejelve.....1x én is elfelejtettem és jött a csekk, már a hozzáadott kamatokkal....
2010. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Csak akkor kell fizetned ha a tartozásod elér egy bizonyos összeget (pontosan nem tudom mennyit, de kb 5000 ft) Ez a honlapjukon is fent van valahol. Szóval ne aggódj :)))
2010. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
2. vagyok. Nekem higgy ne az elsőnek. Tesóm folyton teszveszel, és tutira csak akkor kell fizetni, ha már pár ezer forintos tartozást felhalmoztál. Amúgy meg nézd meg a honlapjukon.
2010. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Megint 2. vagyok.

Itt nézd meg a 3. pontot: Díjfizetés menete

A limit kevesebb mint amire emlékeztem 1500 ft, de még így sem fenyeget a behajtó :)


[link]

2010. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Első vagyok, te meg nézd meg az új szabályukat.

Jan 1-től bármennyi az összeg ki kell fizetni.Egyébként 1500ft-tól kellett fizetni.

Én kb.:4 éve teszezek...és jött is levél a változásról!!!!

2010. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Felhívjuk figyelmed, hogy 2010. január 15-én minden felhasználónak számlát fogunk kiállítani, akiknek az egyenlegén bármelyik korábbi időszakból díjtartozása áll fenn, akkor is, ha ez az összeg nem érte el az 1500Ft-ot.
2010. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
1 vagyok,nekem jött ilyen levél, pedig talán 150ft az egyenlegem.....
2010. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

2. vagyok (megint :)

Kb 5 perce néztem meg a teszvesz felhasználói feltételeit és egy kumma szó sincs a változásról. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincs igazatok, nyilván akkor úgy van ahogy írjátok, de azért elég gáz a teszveszre nézve, hogy téves infók vannak fent az oldalon.

Akkor viszont utald át, saját érdekedben, hogy ne maceráljanak tovább.

2010. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ott nincs is szó róla, de minden felhasználó kapott elvileg ilyen értesítőt.
2010. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!