Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megtagadhatom a feletteseim...

Megtagadhatom a feletteseim parancsait, ha a saját vagy a más egészségi állapotát veszélyeztetem?

Figyelt kérdés

Felvettek a Tesco-ba dolgozni 2 hete.

Kizárólag egy Tesco-s pólót kaptam,munkavédelmi bakancs,kesztyű,nadrág nuku.

Békát elvileg nem használhatnám a munkavédelmi bakancs hiánya miatt.

Ezt mondtam a feletteseimnek is,de nem nagyon tetszett nekik.

Munkavédelmi kesztyűt sem adnak,viszont egy csomó raklapot is több mint 2 méter magasra kellett pakolni.

Semmi rongy vagy egyéb nem volt a közelben,így puszta kézzel kellett ezeket felpakolnom,így egy csomó szálkával ment tele a kezem.

Elvileg nehéz súlyt váll fölé nem lehetne emelni,de 15 raklapot kellett egymásra pakolni.

Pulóvert sem adtak,viszont a raklapokat a kültéri udvarra kellett vinni és ebben a nagy hidegben nem volt valami kellemes.

Már most rohadtul fáj a derekam.

Jövőre mennék egyetemre,addig dolgozok,pénzt keresek,de belerokkanni se akarok ebbe a gályamunkába.


2015. dec. 30. 18:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogyhogy munkaerőhiány van náluk?
2015. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindenhol munkaerő-hiány van az észek-nyugati régióban ahol kevés a fizu, mert:


- Ott a közmunka, 50e-ért gyakorlatilag lábat kell lógatni napi 8 órát 0 felelősséggel. Aki lusta ezt választja

- Aki szorgalmas de nem szakképzett az meg elmegy Ausztriába melózni tripla pénzért


Sajnos az a 80-90e, amit egy árufeltöltő megkeres sajnos kevés...

2015. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!