Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meg lehet azt valahol nézni,...

Meg lehet azt valahol nézni, hogy hol adtak fel egy lottónyertes szelvényt?

Figyelt kérdés
Nem a nyertes személye érdekel, csak az, h melyik településen adták fel! Az újságban és a neten sokszor olvasni, h itt meg ott adták fel a nyertes szelvényt, ők vajon honnan tudják meg?
2015. dec. 28. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Tekintettel arra, hogy géppel viszik be a szelvényeket, nem nehéz nyomon követni... sőt, ha beviszed a feladott gépi szelvényt, akkor akár a postás hölgy is beteszi a gépbe és megmondja, hogy nyert vagy nem.

De Te, mint magánember nem tudod azt megnézni, max a hírekből...

2015. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tothp ***** válasza:

A szerencsejáték zrt pontosan tudja mikor, hol adták el. És hogy hogyan hívják a pénztárost, akinél a fogadás történt. ha az üzletben kamera is van, már nem is olyan nagy ügy összerakni a dolgot.


Azt, hogy ezt kinek kötik az orrára, más kérdés.


ezek bizalmas információk. a cégnek sem érdeke, hogy minden kitudódjon.

De nyugodt lehetsz, akármit teszel, ha sokat nyersz, előbb utóbb többen is tudni fogják.

2015. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Tudtommal a sorszámból ki lehet következtetni, mert az első néhány számjegy a lottózó kódja.
2015. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sosem vágynék arra, hogy milliárdokat nyerjek! Isten ments tőle! Én úgy gondolom, hogy több bajt hoz akkor összeg, mint jót... Én ha kívánhatnék magamnak összeget, akkor azt mondanám, 50 millió, abból magamnak és a családomnak is meg tudom teremteni a szép, de szerény életet.
2015. dec. 28. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ha "ne adj isten" mégis nyernél egy milliárdot vagy többet akkor add nekem, boldogan fogok neked 50 milliót visszaadni belőle.


Amúgy az SZJZRT pontosan tudja, hogy mikor, hol, hány órakor és melyik terminálon adták fel a nyertes szelvényt. De nem véletlen, hogy maximum a települést szokták nyilvánosságra hozni (kis településeken, ahol csak 1 lottózó van néha még azt se, csak a megyét), mert utána egy kamerafelvételből ki lehetne következtetni, hogy ki a nyertes. Azt pedig titkolni szeretné a SZJZRT.

2015. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3.-ik válasz a helyes!
2015. dec. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!