Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes új lakást venni, ha...

Érdemes új lakást venni, ha azok nem sokkal drágábbak a régieknél, ha az új lakás még nem készült el?

Figyelt kérdés
Arra gondolunk,hogy a kivitelező miután megkapta a pénzt,akkor már gondok lehetnek a teljesítéssel,tapasztalatokat szeretnénk tudni.

2015. dec. 24. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon figyelni kell.


Nem tudom hogy hogyan álnak a lakások. (Csak a szerkezet vagy mar belsö munkak is majdnem készek)


Nem tudom milyen szerzödes lenne de én nem mennek bele. Azaz az egész lakást nem fiztnem ki max a hány %-ban készen van azaz vissza tartanék minumum egy 20%.


Ügyelni kell ara is hogy miért ilyen olcso...

Mert ilyenkor altalaban sporolnak mindenen. Legolcsobb müanyag ablakok, olcso ajtok, csak egy konnektor/szoba a legjobb amit látam ilyen téren hogy a konyhaba egy konnektor a konyhalappal szemben...


Én csak azt tudom mondani hogy nagyon legyetek résen!

2015. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
:D Egy konnektor. :D Ja. Mai világban minden konnektorhoz elosztót teszünk, ilyen időket élünk. Szerintem is érdemes de legyetek résen.
2015. dec. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi is ettől félünk 1,Magyarországon vagyunk,itt már alapból jók az emberek átverésben 2,láttunk is ilyet a tv-ben,hogy azépítő cég,miután megkapta a pénzeket a lakásokért,lelépett vele, vagy nem a megbeszéltek szerint fejezte be a lakásokat.
2015. dec. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!